| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/P,L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Στοιχείο Παραμέτρου (Αγγλικά) | Τιμή Παραμέτρου (Προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Εισαγόμενο Ακρυλικό Υψηλής Διαύγειας Ανθεκτικό στην Υπεριώδη Ακτινοβολία + Μεταλλική Βάση με Αντίβαρο + Λωρίδες LED IP65 + Αδιάβροχο Τροφοδοτικό |
| Χρώμα | Διαφανές / Διαφανές Ντεγκραντέ / Ενσωματωμένη Υφή Νιφάδας Χιονιού (Προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Σχεδιασμός Ημισελήνου + Αρθρωτή Συναρμολόγηση + Αλληλεπίδραση Φωτός |
| Τυπικό Μέγεθος | Υ2000–5000 × Π2000–6000 × Β300–1000 mm (Ρυθμιζόμενο) |
| Πάχος | Ακρυλικό Πάνελ 10–30 mm + Μεταλλική Βάση/Υποστήριξη 20–50 mm |
| Κατασκευή | Κοπή με Λέιζερ + Γυάλισμα + Θερμή Κάμψη + Αρθρωτή Συναρμολόγηση + Σύστημα Φωτισμού |
| Βάρος (Ανά Σετ) | Περίπου. 80–500 kg (Ανάλογα με το Μέγεθος) |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένο Ξύλινο Κιβώτιο Ανθεκτικό στους Κραδασμούς + Φιλμ Φυσαλίδας + Βαμβάκι Μαργαριταριού (Αντικραδασμικό) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Επιδαπέδια Τοποθέτηση + Βίδες Επέκτασης + Επαγγελματική Εγκατάσταση |
| Προσαρμογή Μεγέθους | Ρυθμιζόμενο Μ/Π/Υ, Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 1 Σετ |
| Προσαρμογή Σχήματος | Προσαρμόσιμη Ακτίνα Ημισελήνου/Ενσωματωμένη Υφή/Σχήμα Αστεριού/Νιφάδας Χιονιού |
| Προσαρμογή LED | Προσαρμόσιμο Χρώμα Φωτός/Λειτουργία/Έξυπνος Έλεγχος (RGB/Αστραφτερό/Ντεγκραντέ) |
| Προσαρμογή Υλικού | Προαιρετικό Υλικό Ακρυλικής/Μεταλλικής Βάσης |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Υψηλή Διαφάνεια / Παγωμένο / Ντεγκραντέ / Ενσωματωμένη Υφή |
| Προσαρμογή Αδιαβροχοποίησης | Εξωτερική Αδιαβροχοποίηση Βαθμού IP65 (Αναβαθμίσιμη σε IP67) |
| Προσαρμογή Συσκευασίας | Προσαρμοσμένο Λογότυπο Μάρκας / Προσαρμοσμένο Ξύλινο Κιβώτιο Ανθεκτικό στους Κραδασμούς για Εξαγωγή |
![]()
![]()