| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Εισαγόμενα διαφανή ακρυλικά + ανώτερα/κάτω πλαίσια από ανοξείδωτο χάλυβα + βαρύτερη μεταλλική βάση + LED μαλακές λωρίδες φωτισμού |
| Χρώμα | Μαρμάρινη φλέβα λευκή/φως γκρι/μπεζ (προσαρμόσιμη χρωματική υφή) |
| Δομή | Κουρφισμένη συγκόλληση + Μοδική συναρμολόγηση + κάτω φωτισμός |
| Τυπικό μέγεθος | Για κάθε πίνακα: H2400?? 3000 × W600?? 1000 × T8?? 15 mm (προσαρμόσιμο) |
| Δάχος | Ακρυλικό πίνακα 815 mm + μεταλλικό πλαίσιο/βάση 1030 mm |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + Ζεματική κάμψη + Λούστρωση + Μεταφορά υφής + Συνδυασμός |
| Βάρος ανά πάνελ | Περίπου 30~80 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Προσαρμοσμένο ξύλινο κιβώτιο ανθεκτικό σε κρούσματα + ταινία φυσαλίδων + μαργαριταρένιο βαμβάκι (ανθεκτικό σε κρούσματα) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση δαπέδου / αναστολή οροφής (προαιρετική) |
| Προσαρμογή μεγέθους | Ρυθμίσιμο L/W/H, MOQ: 1 σύνολο |
| Προσαρμογή φόρμας | Προσαρμόσιμο καμπυλωτό/κύκλωμα/κύλινδρο/άκανθο σχήμα |
| Προσαρμογή υφής | Προσαρμόσιμες φλέβες μαρμάρου / υφή ξύλου / ρωγμές πάγου / χαρακτικά μοτίβων |
| Προσαρμογή LED | Προσαρμόσιμο χρώμα φωτός / φωτεινότητα / λειτουργία εξασθένισης |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικού/πλαίσιο/βάσης |
| Προσαρμογή λειτουργίας | Προσαρμόσιμη διαπερατότητα φωτός/επίπεδο ιδιωτικότητας/ενσωμάτωση φωτός |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Προσαρμοσμένο λογότυπο μάρκας / Προσαρμοσμένο εξαγωγικό ξύλινο κιβώτιο |
![]()
Απάντηση: Είναι κατάλληλο για το διαχωρισμό του χώρου δοκιμής του νυφικού καταστήματος, τη διαίρεση της περιοχής εμφάνισης φορέματος, τη διακόσμηση του φόντου του παραθύρου, την εγκατάσταση της πολυτελούς νυφικής μπουτίκ και άλλα σενάρια,είναι ένα βασικό διακοσμητικό στοιχείο για την ενίσχυση της ρομαντικής και υψηλής ποιότητας ατμόσφαιρας του καταστήματος.
Απάντηση: Το ημιδιαφανές αποτέλεσμα μαρμάρινης φλέβας εμποδίζει αποτελεσματικά την ιδιωτικότητα του χώρου προσαρμογής (οι λεπτομέρειες δεν είναι ορατές πέρα από 1,5 μέτρα), ενώ η διαπερατότητα του φωτός είναι 60%~70%,που επιτρέπει τη διάχυση μαλακού φωτός χωρίς να επηρεάζει τις ανάγκες φωτισμού της επίδειξης νυφικού φορέματος.
Απάντηση: Είναι κατασκευασμένο από εισαγόμενο ακρυλικό υψηλής αντοχής, είναι ανθεκτικό σε χτυπήματα, ανθεκτικό σε γρατζουνιές και αντι-κίτρινο, δεν παραμορφώνεται εύκολα για μακροχρόνια χρήση.Μπορεί να προσαρμοστεί για να συμμορφώνεται με τους κώδικες ασφάλειας του εξωτερικού εμπορικού διαστήματος, όπως το ASTM/EN, κατάλληλο για τις ανάγκες των ξένων υψηλής ποιότητας νυφικών μπουτίκ.
Απάντηση: Ναι. Οι λωρίδες LED μπορούν να ενσωματωθούν στο κάτω μέρος, ή διαφορετικές υφές όπως η φλέβα μαρμάρου / ξύλινη υφή / ρωγμή πάγου μπορούν να προσαρμοστούν,κάνοντας το διαχωριστικό να έχει λειτουργίες φωτισμού περιβάλλοντος και καλλιτεχνικής διακόσμησηςΤαιριάζει τέλεια με το ρομαντικό στυλ του νυφικού καταστήματος.
Απάντηση: Η μοντελοποιημένη καμπυλωτή τομή μπορεί να αποσυναρμολογηθεί για μεταφορά, μειώνοντας το κόστος logistics.πάτωμα/εξάρτηση, προσαρμόζονται σε διαφορετικές χωρικές δομές των νυφικών καταστημάτων με βολική κατασκευή.
![]()