| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Εισαγόμενο ακρυλικό υψηλής καθαρότητας + πλαίσιο στήριξης ατσάλινου χάλυβα/ατσάλινης δομής + σφραγιστικό τύπου πισίνας + αδιάβροχη παροχή ρεύματος |
| Χρώμα | Διαφανές υψηλής διαύγειας (προσαρμόσιμο ανοιχτό μπλε / κλίση ακρυλικού) |
| Δομή | Ατελείωτο / Κρεμασμένο / Εμφάνιση + Μοδική συναρμολόγηση + Διαφανής τοίχος |
| Τυπικό μέγεθος | Μία πισίνα: L5 ̇30m × W3 ̇12m × D1.2 ̇2.0m (προσαρμόσιμη) |
| Δάχος | Ακρυλικό πίνακα 80·300 mm + πλαίσιο στήριξης/χάλυβα 50·200 mm |
| Επαγγελματική τεχνική | Τεχνική κοπή CNC + θερμική κάμψη + γυάλωση + σφραγισμένη ένωση + αδιάβροχη επεξεργασία |
| Βάρος ανά πάνελ | Περίπου 300-5000 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Προσαρμοσμένο βαρύ ξύλινο κιβώτιο + ανθεκτικό σε χτυπήματα στρώμα + σταθερό ατσάλινο πλαίσιο (ανθεκτικό σε χτυπήματα) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ενσωμάτωση βάσης κτιρίου + υποστήριξη χάλυβα + σφραγισμένη ένωση |
| Προσαρμογή μεγέθους | Ρυθμίσιμο μέγεθος/μεγέθος, MOQ: 1 σύνολο |
| Προσαρμογή φόρμας | Προσαρμόσιμη γραμμική/κυμμένη/εξαρτημένη/γωνική/άπειρο σχήμα |
| Προσαρμογή υλικού | Προσαρμόσιμο πάχος/χρώμα/διαπέραση φωτός |
| Προσαρμογή λειτουργίας | Ενσωματώσιμη σταθερή θερμοκρασία/διήθηση/υποβρύχιο φωτισμό/σύστημα φωτισμού περιβάλλοντος |
| Προσαρμογή ασφάλειας | Προσαρμόσιμη αντίσταση στην πίεση νερού/αντίσταση στον άνεμο/σεισμική απόδοση |
| Προσαρμογή αδιάβροχο | Διορισμός ανθεκτικότητας σε νερό πισίνας IP67 (αναβαθμίζεται σε IP68) |
![]()
![]()