| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Εισαγόμενα ημιδιαφανή/παγωμένα ακρυλικά + στερεό ξύλο/πλαίσιο από κράμα αλουμινίου + λωρίδες LED |
| Χρώμα | Διαυγές λευκό/φθαρτό λευκό/φως γκρι (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Βιόρειος διαχωριστικός χώρος + ενσωματωμένοι διαμερίσματα οθόνης + αρθρωτή συναρμολόγηση |
| Τυπικό μέγεθος | Μονό σύνολο: H240·320cm × W80·120cm (προσαρμόσιμο) |
| Δάχος | Ακρυλικό πίνακα 3 8 mm + πάχος τοιχώματος πλαισίου 2 5 mm |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + γυαλιστερότητα + συναρμολόγηση πλαισίου + φωτεινή καλωδίωση |
| Βάρος ανά σύνολο | Περίπου 30~80 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Προσαρμοσμένο χαρτόνι/ξύλινο πλαίσιο + ταινία φυσαλίδας + μαργαριταρένιο βαμβάκι (αδιάσειστο) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση βρόγχου επεκτάσεως άνω/κάτω + συναρμολόγηση σφραγίσματος |
| Προσαρμογή μεγέθους | Ρυθμίσιμη H/W, MOQ: 1 σύνολο |
| Προσαρμογή φόρμας | Προσαρμόσιμες κατακόρυφες λωρίδες/κατηγορίες/με/χωρίς διαμερίσματα οθόνης |
| Προσαρμογή υλικού | Προσαρμόσιμο χρώμα/πλάτος/υλικό πλαισίου ακρυλικού |
| Προσαρμογή φωτός | Προσαρμόσιμο χρώμα φωτός / φωτεινότητα / λειτουργία εξασθένισης |
| Προσαρμογή ασφάλειας | Προσαρμόσιμη ελαστικότητα του πλαισίου/αντίσταση στον άνεμο/κατηγορία φωτιάς |
| Προσαρμογή λειτουργίας | Προσαρμόσιμο μέγεθος διαμερίσματος ελέγχου φωτισμού/οθόνης |
![]()
Απάντηση: Είναι κατάλληλο για επαγγελματικά σενάρια εκθέσεων όπως γκαλερί τέχνης, μουσεία, αίθουσες εκθέσεων τέχνης και πολιτιστικούς και δημιουργικούς χώρους,είναι μια ιδανική λύση που ενσωματώνει χωροταξικό διαχωρισμό και προβολή εκθέσεων.
Απάντηση: Το κατεψυγμένο/μισοδιαφανές ακρυλικό έχει διαπερατότητα φωτός περίπου 50%·70%, η οποία όχι μόνο εξασφαλίζει τη διαπερατότητα του φωτός της αίθουσας, αλλά και θολώνει την οπίσθια θέα,υλοποίηση χωροταξικού διαχωρισμού χωρίς κλείσιμο, και προστασία των εκθεμάτων από το άμεσο ισχυρό φως.
Απάντηση: Οι λωρίδες LED είναι απαλλαγμένες από φτερούγες και από κίνδυνο μπλε φωτός, με μαλακό και μη λαμπερό φως· η τροφοδοσία και το σώμα της λάμπας είναι σφραγισμένα,συμμόρφωση με τους ξένους κώδικες ηλεκτρικής ασφάλειας, όπως CE/UL, δεν υπάρχει κίνδυνος διαρροής.
Απάντηση: Ναι. Οι συνεχείς τοίχοι προβολής πολλαπλών ομάδων μπορούν να υλοποιηθούν μέσω αρθρωτής σύνδεσης, με μέγιστο εύρος 120 εκατοστών ανά σύνολο, προσαρμοζόμενοι στις ανάγκες διάταξης γκαλερί μεγάλης απόστασης.
Απάντηση: Η μονωτική διατομεακή σχεδίαση μπορεί να αποσυναρμολογηθεί για μεταφορά, μειώνοντας τη δυσκολία της εφοδιαστικής· εγκαταστάθηκε επί τόπου από μια επαγγελματική ομάδα για τη στερέωση και τη σύνδεση από πάνω προς τα κάτω,με υποβοηθούμενη καλωδίωση φωτός και αποδιορθωτικό έλεγχο, βολική κατασκευή και ελεγχόμενος κύκλος.
![]()