| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Στοιχείο Παραμέτρου (Αγγλικά) | Τιμή Παραμέτρου (Προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Εισαγόμενο Ακρυλικό Υψηλής Ευκρίνειας + Μεταλλική Ράβδος Στερέωσης + Λωρίδες Μαλακού Φωτός LED Ζεστού Λευκού + Αντιολισθητική Βάση |
| Χρώμα | Διαφανές Ακρυλικό + Φως Ζεστού Λευκού (Προσαρμόσιμο Φύλλο Φωτός Χρώματος/Gradient) |
| Δομή | Γεωμετρικό Κλουβί + Φύλλο Φωτός Δακτυλίου + Αρθρωτή Συναρμολόγηση + Φωτισμός Βάσης |
| Τυπικό Μέγεθος | Ανά Φωτιστικό: Υ100–200 × Π100–200 × Β100–200 mm (Ρυθμιζόμενο) |
| Πάχος | Ακρυλικό Πάνελ 3–8 mm + Ράβδος Στερέωσης/Βάση 5–15 mm |
| Κατασκευή | Κοπή με Λέιζερ + Γυάλισμα + Θερμοδιαμόρφωση + Συναρμολόγηση |
| Βάρος ανά Φωτιστικό | Περίπου. 2–10 kg (Ανάλογα με το Μέγεθος) |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένο Αντικραδασμικό Κουτί Δώρου + Φιλμ Φυσαλίδων + Βαμβάκι Μαργαριταριού (Αντικραδασμικό) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Τοποθέτηση σε Επιφάνεια + Καλωδίωση USB/Τροφοδοσίας |
| Προσαρμογή Μεγέθους | Ρυθμιζόμενο Μ/Π/Υ, MOQ: 1 Σετ |
| Προσαρμογή Μορφής | Προσαρμόσιμο Σχήμα Κλουβιού/Αριθμός Δακτυλίων/Απόσταση |
| Προσαρμογή Χρώματος | Προσαρμόσιμο Ακρυλικό Χρώμα/Χρώμα Φωτός/Εφέ Gradient |
| Προσαρμογή LED | Προσαρμόσιμη Φωτεινότητα Φωτός/Λειτουργία Ρύθμισης Έντασης/Έξυπνος Έλεγχος |
| Προσαρμογή Υλικού | Προαιρετικό Υλικό Ακρυλικού/Ράβδου Στερέωσης/Βάσης |
| Προσαρμογή Λειτουργίας | Προσαρμόσιμη Τροφοδοσία USB/Ρύθμιση Έντασης με Αφή/Αυτόματη Απενεργοποίηση Χρονοδιακόπτη |
| Προσαρμογή Συσκευασίας | Προσαρμοσμένο Λογότυπο Επωνυμίας / Προσαρμοσμένο Κουτί Δώρου Εξαγωγής |
![]()
Απάντηση: Είναι κατάλληλο για σκηνές που απαιτούν απαλό νυχτερινό φωτισμό, όπως κομοδίνο υπνοδωματίου, γραφείο μελέτης, γωνιά σαλονιού και δωμάτιο ξενοδοχείου, και είναι επίσης ένα μοντέρνο μινιμαλιστικό διακοσμητικό στολίδι.
Απάντηση: Η πηγή φωτός LED είναι χωρίς τρεμόπαιγμα και χωρίς κίνδυνο μπλε φωτός, με απαλή φωτεινότητα που δεν θαμπώνει, και δεν θα βλάψει τα μάτια ακόμα και όταν χρησιμοποιείται όλη τη νύχτα. Το ακρυλικό υλικό συμμορφώνεται με τα περιβαλλοντικά πρότυπα EU ROHS, και το σύστημα τροφοδοσίας μπορεί να προσαρμοστεί για να συμμορφώνεται με κώδικες ασφαλείας του εξωτερικού, όπως CE/UL.
Απάντηση: Κατασκευασμένο από ακρυλικό υψηλής αντοχής, η επιφάνεια είναι λεπτά γυαλισμένη, με εξαιρετική αντοχή στις γρατσουνιές. Δεν αφήνει εύκολα γρατσουνιές στην καθημερινή χρήση και διατηρεί μια διαφανή υφή για μακροχρόνια χρήση.
Απάντηση: Ναι. Λειτουργίες όπως ρύθμιση έντασης με αφή, αυτόματη απενεργοποίηση χρονοδιακόπτη, έξυπνος έλεγχος WiFi/Bluetooth μπορούν να προσαρμοστούν για να καλύψουν τις ανάγκες φωτισμού διαφορετικών σεναρίων.
Απάντηση: Η αρθρωτή δομή μπορεί να αποσυναρμολογηθεί για μεταφορά, μειώνοντας το κόστος logistics. Ο σχεδιασμός τοποθέτησης σε επιφάνεια δεν απαιτεί περίπλοκη εγκατάσταση, χρειάζεται μόνο απλή καλωδίωση, η οποία είναι βολική και αποτελεσματική.