| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής καθαρότητας διασκορπισμένο ακρυλικό πίσω πάνελ + ανοξείδωτο χάλυβα / χρυσό κελύφη τιτανίου + λωρίδες LED + αδιάβροχη τροφοδοσία |
| Χρώμα | Αστροειδές Ασημένιο / Χρυσό / Χρυσό Τιτανίου / Μαύρο (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Τριδιάστατα γράμματα + φωτισμός με πίσω φωτισμό + σφραγισμένο αδιάβροχο |
| Τυπικό μέγεθος | Για κάθε γράμμα: H200 ̇1500 × W100 ̇1000 × T30 ̇80 mm (προσαρμόσιμο) |
| Δάχος | Ακρυλικό πλάτος 3 ∆5 mm + Σκουπίδα γράμματος/Σερί 5 ∆10 mm |
| Επαγγελματική τεχνική | Σιδηρουργείο CNC + γυαλιστερότητα + θερμική κάμψη + ελαφριά συναρμολόγηση |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 5-30 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Ξύλινο πλαίσιο + σακούλα με φυσαλίδες + μαργαριταρένιο βαμβάκι + σκληρό χαρτόκουτο (αδιάβροχο) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Επικεφαλής για τοίχο + ηλεκτρική καλωδίωση χωρίς εργαλεία |
| Προσαρμογή μεγέθους | Ρυθμίσιμο μέγεθος / πλάτος / ώρα, MOQ: 10 σετ |
| Προσαρμογή LED | Προσαρμόσιμο χρώμα/ φωτεινότητα/ λειτουργία φωτισμού (θερμότητα/ ψυχρότητα/ RGB) |
| Προσαρμογή περιεχομένου | Προσαρμόσιμα γράμματα/αριθμοί/λόγο/γραμματοσειρά (Αγγλικά/πολυγλωσσικά) |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικού/μεταλλικού κελύφους |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιαστροφικό / Ξεφλουδισμένο / Παγωμένο / Διαδρομή |
| Προσαρμογή αδιάβροχο | Προσαρμόσιμη βαθμολογία ανθεκτικότητας στο νερό (IP65 προαιρετική) |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Προσαρμοσμένο λογότυπο μάρκας / εξαγωγικό ξύλινο κιβώτιο |
![]()
Απάντηση: Είναι ιδανικές για μάρκες μόδας, ενδυμάτων, πολυτελείας, ομορφιάς και κοσμημάτων που δίνουν προτεραιότητα στη υφή και τον οπτικό τόνο της μάρκας, ειδικά για πολυτελή εμπορικά κέντρα, καταστήματα και λόμπι γραφείων.
Απάντηση: Κατασκευάζονται από υψηλής ποιότητας ακρυλικό με σφραγισμένο μεταλλικό περίβλημα, είναι αδιάβροχα, ανθεκτικά στην υγρασία και στα οξέα και τα αλκαλικά, αντιστέκονται στο κίτρινο και την παραμόρφωση.000 ώρες, ενεργειακά αποδοτικές και ανθεκτικές για εμπορική χρήση σε εσωτερικούς χώρους/μισό εξωτερικούς χώρους.
Απάντηση: Ναι. Μπορούμε να προσαρμόσουμε οποιαδήποτε αγγλικά γράμματα, αριθμούς, λογότυπα και πολυγλωσσικό κείμενο με ρυθμιζόμενη γραμματοσειρά, χρώμα και μέγεθος για να ταιριάζει τέλεια στις ανάγκες των ξένων πολυγλωσσικών εμπορικών σημάτων μόδας.
Απάντηση: Διαθέτει γρήγορη καλωδίωση χωρίς εργαλεία με λεπτομερείς οδηγίες και αόρατες ράβδους.
Απάντηση: Ναι. Υποστηρίζει την εξατομίκευση χύδην και την εκτύπωση λογότυπου μάρκας, συμμορφώνεται με τα περιβαλλοντικά και ενεργειακά πρότυπα της ΕΕ / ΗΠΑ και μπορεί να καταχωρηθεί ως σήμανση υψηλής ποιότητας για τις πλατφόρμες του εξωτερικού.
![]()