| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Στοιχείο Παραμέτρου (Αγγλικά) | Τιμή Παραμέτρου (Προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικό Υψηλής Διαύγειας + Ακρυλικά Πόδια Στήριξης + Αντιολισθητικά Πόδια |
| Χρώμα | Διαφανές / Κόκκινο / Ροζ / Μπλε / Ντεγκραντέ (Προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Ακανόνιστος Τύπος Σκαλοπατιού + Ανοιχτή Αποθήκευση + Συνδέσιμος Σχεδιασμός |
| Τυπικό Μέγεθος | Μ400–800 × Π200–400 × Υ800–2000 mm (Ρυθμιζόμενο) |
| Πάχος | Ακρυλικό Πάνελ 5–8 mm + Πόδι Στήριξης/Πλαίσιο 5–8 mm |
| Κατασκευή | Κοπή με Λέιζερ + Λεπτό Γυάλισμα + Θερμοκάμψη + Συναρμολόγηση |
| Βάρος (Ανά Σετ) | Περίπου. 5–20 kg (Ανάλογα με το Μέγεθος) |
| Συσκευασία | Ξύλινο Πλαίσιο + Φούσκα + Βαμβάκι Μαργαριταριού + Σκληρό Καρτόνι (Αντικραδασμικό) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Τοποθέτηση στο Δάπεδο/Επιτραπέζια/Τοίχο + Συνδέσιμη Συναρμολόγηση |
| Προσαρμογή Μεγέθους | Ρυθμιζόμενο Μ/Π/Υ, MOQ: 50 Σετ |
| Προσαρμογή Ραφιών | Προσαρμόσιμος Αριθμός Ραφιών/Αποστάσεις/Ύψος/Γωνία Κλίσης |
| Προσαρμογή Υλικού | Προαιρετικό Ακρυλικό/Μεταλλικό Υλικό |
| Προσαρμογή Χρώματος | Διαφανές, Ματ, Ντεγκραντέ, Έγχρωμη Εκτύπωση, Χρώμα Μάρκας |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Υψηλή Διαφάνεια / Ματ / Ημιδιαφανές / Καθρέφτης |
| Προσαρμογή Λογότυπου | Μεταξοτυπία / Εκτύπωση UV / Χάραξη με Λέιζερ |
| Προσαρμογή Συσκευασίας | Προσαρμοσμένο Λογότυπο Μάρκας / Συσκευασία Εξαγωγής |
![]()
Απάντηση: Είναι κατάλληλη για την προβολή φιγούρων, μοντέλων, blind boxes, κοσμημάτων, αρωματοθεραπείας και μικρών διακοσμητικών. Ο ακανόνιστος σχεδιασμός σκαλοπατιών φιλοξενεί διαφορετικά μεγέθη αντικειμένων για εντυπωσιακή οργανωμένη παρουσίαση.
Απάντηση: Το υψηλής ποιότητας ακρυλικό είναι αδιάβροχο, ανθεκτικό στην υγρασία και ανθεκτικό σε οξέα-αλκάλια, δεν κιτρινίζει ή παραμορφώνεται εύκολα μετά από μακροχρόνια χρήση, με ισχυρή αντοχή σε κρούσεις για ασφαλή καθημερινή χρήση.
Απάντηση: Ναι. Μπορούμε να προσαρμόσουμε το μέγεθος, τον αριθμό των ραφιών και το ύψος με βάση τις διαστάσεις του χώρου σας και τις ανάγκες τοποθέτησης, με ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 50 σετ.
Απάντηση: Υποστηρίζει γρήγορη συναρμολόγηση χωρίς εργαλεία με λεπτομερείς οδηγίες και αξεσουάρ. Απλά τοποθετήστε το σταθερά για χρήση. αποφύγετε βαριές βίαιες κρούσεις. Η τακτική καθαριότητα είναι επαρκής και δεν απαιτείται επιπλέον συντήρηση. Προσαρμόζεται στη χρήση σε εξωτερικούς εμπορικούς χώρους.
Απάντηση: Ναι. Υποστηρίζει μαζική προσαρμογή και εκτύπωση λογότυπου μάρκας, συμμορφούμενο με τα περιβαλλοντικά πρότυπα ΕΕ/ΗΠΑ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως δώρο μάρκας, υποστηρικτικό προϊόν καταστήματος ή εργαλείο ζωντανής μετάδοσης.
![]()