| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Στοιχείο Παραμέτρου (Αγγλικά) | Τιμή Παραμέτρου (Προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Παγωμένο Ακρυλικό + Προφίλ Αλουμινίου + Αντιολισθητικά Πέλματα |
| Χρώμα | Διαφανές/Παγωμένο Λευκό + Ασημί Πλαίσιο (Προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Αποθήκευση Διπλής Στρώσης + Αποσπώμενη Συναρμολόγηση + Εργονομική Ανύψωση |
| Τυπικό Μέγεθος | L500–800 × W200–300 × H100–200 mm (Ρυθμιζόμενο) |
| Πάχος | Ακρυλικό Πάνελ 3–5 mm + Πλαίσιο 20–30 mm |
| Κατασκευή | Κοπή με Λέιζερ + Λεπτό Γυάλισμα + Συναρμολόγηση Πλαισίου |
| Βάρος (Ανά Σετ) | Περίπου 1,5–5 kg (Ανάλογα με το Μέγεθος) |
| Συσκευασία | Σακούλα Φυσαλίδας + Βαμβάκι Μαργαριταριού + Σκληρό Κουτί (Αντικραδασμικό) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Συναρμολόγηση στο Γραφείο / Αποσυναρμολογημένο για Μεταφορά |
| Προσαρμογή Μεγέθους | Ρυθμιζόμενο Μ/Π/Υ, MOQ: 100 Σετ |
| Προσαρμογή Χρώματος | Παγωμένο, Διαφανές, Έγχρωμη Εκτύπωση, Χρώμα Μάρκας |
| Προσαρμογή Δομής | Προσαρμόσιμος Αριθμός Στρώσεων/Ύψος/Υλικό Πλαισίου |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Υψηλή Διαφάνεια / Παγωμένο / Ημιδιαφανές / Καθρέφτης |
| Προσαρμογή Λογότυπου | Μεταξοτυπία / Εκτύπωση UV / Χάραξη με Λέιζερ |
| Προσαρμογή Συσκευασίας | Προσαρμοσμένο Λογότυπο Μάρκας / Συσκευασία Εξαγωγής |
![]()
Απάντηση: Ταιριάζει σε mainstream οθόνες από 24 έως 32 ιντσών. Μπορούμε να προσαρμόσουμε το μήκος και το πλάτος σύμφωνα με το μέγεθος της βάσης της οθόνης σας για σταθερή εφαρμογή.
Απάντηση: Το παχύ ακρυλικό πάνελ υποστηρίζει 10–15 kg με ενίσχυση μεταλλικού πλαισίου. Δεν θα κιτρινίσει ή θα παραμορφωθεί μετά από μακροχρόνια χρήση για ασφαλή καθημερινή χρήση.
Απάντηση: Ναι. Μπορούμε να προσαρμόσουμε μονή/διπλή/τριπλή δομή στρώσεων και ύψος ανύψωσης με βάση τον χώρο και τις ανάγκες χρήσης σας για διαφορετικά ύψη και συνήθειες.
Απάντηση: Ναι. Γρήγορη συναρμολόγηση χωρίς εργαλεία με λεπτομερείς οδηγίες και αξεσουάρ. Η διαδικασία εγκατάστασης είναι απλή για βολική χρήση από πελάτες του εξωτερικού.
Απάντηση: Ναι. Υποστηρίζει προσαρμογή μικρών παρτίδων και συσκευασία μάρκας, συμμορφούμενο με τα περιβαλλοντικά πρότυπα ΕΕ/ΗΠΑ. Μπορεί να καταχωρηθεί ως αξεσουάρ γραφείου/gaming.
![]()