| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής διαφάνειας ακρυλικά πάνελ + μεταλλικές ενισχύσεις |
| Χρώμα | Καθαρό / παγωμένο (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Μακρύ μονωτικό ράφι + ελεύθερη συγκόλληση + ενίσχυση του πλαισίου |
| Τυπικό μέγεθος | Υπηρεσία: L6001500 × W300500 × H8001200 mm (προσαρμόσιμη) |
| Δάχος | Ακρυλικό πίνακα 5·8 mm + ενίσχυση 20·30 mm (προσαρμόσιμο) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + λεπτή γυάλωση + συναρμολόγηση πλαισίου + ένωση |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 10-30 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Ξύλινο πλαίσιο + σακούλα με φυσαλίδες + μαργαριταρένιο βαμβάκι + σκληρό χαρτοκιβώτιο (ανθεκτικό σε σπασμούς και πίεση) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Τοποθέτηση δαπέδου / προσαρμοσμένη τοιχοειδής ενίσχυση (προαιρετική) |
| Προσαρμογή μεγέθους | Υπηρεσία/Στρώμα L/W/H ρυθμιζόμενο σύμφωνα με το αίτημα, MOQ: 50 σετ |
| Προσαρμογή ράφους | Ρυθμιζόμενος αριθμός ράφους/διαστήματα/σχήμα/διαφάνεια |
| Προσαρμογή πλαισίου | Προσαρμόσιμο υλικό/χρώμα/πλάτος σκελετού (Αλουμίνιο/Ατσάλι) |
| Προσαρμογή σύνδεσης | Προσαρμόσιμη κατεύθυνση σύνδεσης/στύλος συνδυασμού |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό ακρυλικό/μεταλλικό υλικό |
| Προσαρμογή χρώματος | Διαυγή, παγωμένη, έγχρωμη εκτύπωση, επιδερμίδα |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό/χρώμα βίδας/συνδετήρα (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/μαύρο) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, διαθέσιμα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής |
![]()
![]()