| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (Αγγλικά) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικές/επεξεργασμένες πόρτες γυαλιού υψηλής καθαρότητας + μεταλλικό πλαίσιο + ξύλινο/μεταλλικό ντουλάπι |
| Χρώμα | Καθαρό / παγωμένο (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Υψηλό ντουλάπι πλήρους ύψους + Πολυεπίπεδη ανοιχτά ράφια + Κρεμαστική ράβδο + συρτάρι + ακρυλική πόρτα |
| Τυπικό μέγεθος | Υπηρεσία: L1200·2400 × W600·800 × H2400·2800 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλικό/Γυάλινο Πίνακα 812 mm + Πίνακα Ελεγκτικού Συστήματος 18 mm (προσαρμόσιμο) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + λεπτή γυάλωση + συναρμολόγηση πλαισίου + ένωση |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 80-150 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Ξύλινο πλαίσιο + σακούλα με φυσαλίδες + μαργαριταρένιο βαμβάκι + σκληρό χαρτοκιβώτιο (ανθεκτικό σε σπασμούς και πίεση) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Τοποθέτηση δαπέδου / προσαρμοσμένη τοιχοειδής ενίσχυση (προαιρετική) |
| Προσαρμογή μεγέθους | Υπηρεσία διανομής: |
| Προσαρμογή πόρτας | Ρυθμίσιμος αριθμός/σχήμα/διαφάνεια/τύπος πόρτας (Κατηφόρος/Κατηφόρος) |
| Προσαρμογή ντουλαπιού | Ρυθμιζόμενος αριθμός ράφους/διαστήματα, διάταξη συρτάριου/κρεμαστήρα |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικού/κατασβεσμένου γυαλιού/μεταλλικού |
| Προσαρμογή χρώματος | Διαυγή, παγωμένη, έγχρωμη εκτύπωση, επιδερμίδα |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό/χρώμα διαφάνειας/χάρτης/χειλιού (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/μαύρο) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, διαθέσιμα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής |
![]()
Είναι κατάλληλο για ντουλάπες, ενσωματωμένες ντουλάπες, αποθηκευτικές αίθουσες σε υπνοδωμάτια κ.λπ., για να χρησιμοποιείται ως οργανωτής ρούχων ή ντουλάπι επίδειξης, προσαρμόζεται σε μεγάλους χώρους και σύγχρονο στυλ πολυτέλειας,πλήρης αξιοποίηση του κάθετου χώρου.
Ένα πάνελ με μία πόρτα μπορεί να αντέξει 15-20 kg και η συνολική αντοχή φορτίου του ντουλάπι μπορεί να φτάσει τα 200-300 kg, καλύπτοντας τις καθημερινές ανάγκες αποθήκευσης μεγάλου αριθμού ρούχων και τσαντών.
Ναι, μπορείτε να επιλέξετε συρόμενη πόρτα (η οποία εξοικονομεί χώρο) ή κουνιστή πόρτα (η οποία παρέχει εύκολη πρόσβαση) ανάλογα με τη διάταξη του χώρου, προσαρμόζοντας ευέλικτα σε διαφορετικά σενάρια.
Τόσο η ακρυλική/γυάλινη επιφάνεια όσο και το μεταλλικό πλαίσιο είναι αδιάβροχα, υγρασία και ανθεκτικά στα οξέα και τα αλκαλικά, έτσι ώστε να μην παραμορφώνονται, να μην μολύνονται ή να σκουριάζουν, κατάλληλα για μακροχρόνια χρήση στα υπνοδωμάτια/στην ντουλάπα.
Ναι, η απόσταση μεταξύ των ράφων ρυθμίζεται ελεύθερα, ευέλικτη ώστε να προσαρμόζεται σε αντικείμενα διαφορετικού ύψους (π.χ. ρούχα, τσάντες).
Για τις τυποποιημένες παραγγελίες εξατομίκευσης (1050 σετ), ο χρόνος παραγωγής είναι 20-30 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα και την πολυπλοκότητα της διαδικασίας.
Ναι, η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) είναι 10 σύνολα, κατάλληλα για τις μάρκες διακόσμησης σπιτιών, τους σχεδιαστές ή τα μπουτίκ ξενοδοχεία / σαλόνια ομορφιάς για να δοκιμάσουν τα αποτελέσματα του προϊόντος.
![]()