| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (Αγγλικά) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικό ενσωματωμένο καλούπι υψηλής καθαρότητας |
| Χρώμα | Κλάιν μπλε / διαυγές / παγωμένο / χρωματιστό (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Μακρύ ορθογώνιο ολοκληρωμένο νεροχύτη + πλευρικό ράφι αποθήκευσης |
| Τυπικό μέγεθος | Διάστημα 800-1200 mm × πλάτος 400-600 mm × ύψος 150-200 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλική λεκάνη 8 ̊12 mm (προσαρμόσιμη) |
| Επαγγελματική τεχνική | Καύση με θερμότητα + λεπτή γυάλωση + τρύπανση (τρύπα αποχέτευσης/υπερρροής) |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 10-20 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Ξύλινο πλαίσιο + σακούλα με φυσαλίδες + μαργαριταρένιο βαμβάκι + σκληρό χαρτοκιβώτιο (ανθεκτικό σε σπασμούς και πίεση) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Στον τοίχο / ενσωματωμένο σε πάγκο εργασίας (προαιρετικό) |
| Προσαρμογή μεγέθους | Μέγιστη ποσότητα: 20 σετ |
| Προσαρμογή λεκάνης | Ρυθμιζόμενο βάθος/μόρφωση της λεκάνης/θέση γεώτρησης (εκφόρτωση/υπερροή) |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικής/καυσίμου |
| Προσαρμογή χρώματος | Κλάιν μπλε, διαυγές, παγωμένο, έγχρωμη εκτύπωση, αποτέλεσμα κλίσης |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό/χρώμα αποχέτευσης/υπερρροής (Ατσάλι/Μαύρο) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, διαθέσιμα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής |
![]()
Πού είναι κατάλληλο να τοποθετηθεί αυτό το νεροχύτη;
Είναι κατάλληλο για μπάνια, μπάνια, κουζίνες, μπαρ, στούντιο κλπ., για να χρησιμοποιηθεί ως νεροχύτη, νεροχύτη κουζίνας, νεροχύτη καθαρισμού, προσαρμόζεται σε υγρά περιβάλλοντα και μοντέρνο μινιμαλιστικό στυλ.
Ποια είναι η αντοχή της ακρυλικής λεκάνης;
Η ενσωματωμένη ακρυλική λεκάνη μπορεί να αντέξει 50~80 kg, καλύπτοντας τις καθημερινές ανάγκες αποθήκευσης νερού και χρήσης χωρίς παραμόρφωση.
Ταιριάζει με τα τυποποιημένα αποχέτευση;
Η ομαλή άκρη της τρύπας αποχέτευσης εξασφαλίζει ομαλή και απαλλαγμένη αποχέτευση.
Θα παραμορφωθεί ή θα εξασθενήσει σε υγρή κουζίνα/μπάνιο;
Το ακρυλικό είναι αδιάβροχο, υγρασία και ανθεκτικό σε οξέα και αλκαλία, οπότε δεν θα παραμορφωθεί ή να μολύνει.
Το ακρυλικό είναι εύκολο να γρατζουνιστεί ή να σπάσει;
Το ακρυλικό έχει υψηλή σκληρότητα επιφάνειας και είναι ανθεκτικό στις γρατζουνιές κατά την κανονική χρήση.
Ποιος είναι ο χρόνος προετοιμασίας για παραγγελίες προσαρμοσμένες;
Για τις τυπικές παραγγελίες προσαρμογής (20-100 σετ), ο χρόνος παραγωγής είναι 15-25 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα και την πολυπλοκότητα της διαδικασίας.
Υποστηρίζετε τις μικρές δοκιμαστικές εντολές;
Ναι, η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) είναι 20 σύνολα, κατάλληλα για τις μάρκες διακόσμησης σπιτιών, τους σχεδιαστές ή τα μπουτίκ ξενοδοχεία/καφετέριες για τη δοκιμή των αποτελεσμάτων των προϊόντων.
![]()