| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,D/P |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Άρθρο | Αξία παραμέτρου |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής διαφάνειας ακρυλικές + μεταλλικές βίδες |
| Στυλ | Κρυστάλλινο στυλ / στυλ μπαρ (προσαρμόσιμα σχήματα) |
| Χρώμα | Διαυγές / Προσαρμόσιμο χρώμα / παγωμένο αποτέλεσμα |
| Κρίσταλ Στυλ Κανονικό Μέγεθος | Διάμετρος 30 mm * ύψος 25 mm (προσαρμόζεται) |
| Στυλ μπάρας | Διάμετρος μπάρας 60 mm * διάμετρος μπάρας 10 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | 3·5 mm (προσαρμόσιμα) |
| Επαγγελματική τεχνική | Σχηματισμός με ένεση + γυαλιστερότητα + τρυπήματα |
| Βάρος (ανά κομμάτι) | Περίπου 515 g (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Σώμα με φυσαλίδες + χαρτόκουτο (ανθεκτικό στις γρατζουνιές και τα σπασμένα) |
| Προσαρμοσμένο προϊόν (Αγγλικά) | Προαιρετικό εύρος (Αγγλικά) |
|---|---|
| Προσαρμογή σχήματος | Προσαρμόσιμα σχήματα: Κρυστάλλινο, μπάρα, μπάλα, οβάλ κλπ. |
| Προσαρμογή μεγέθους | Διάμετρος/μήκος/ύψος ρυθμιζόμενος σύμφωνα με το αίτημα, MOQ: 100 τεμάχια |
| Προσαρμογή χρώματος | Προσαρμόσιμο: Διαυγές, παγωμένο, χρωματιστό, κλίση |
| Προσαρμογή βίδες | Προαιρετικό υλικό/μήκος/χρώμα βίδες |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/Καταγραφή με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, προσαρμοσμένο χρωματικό κουτί/ συσκευασία με φουσκάλες διαθέσιμη |
![]()