| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Άρθρο | Αξία παραμέτρου |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικό υψηλής διαφάνειας (διπλής όψης) + μεταλλικές βίδες |
| Χρώμα | Διαυγές ακρυλικό + ασημένιες/χρυσές βίδες (προσαρμόσιμες) |
| Δομή | Διπλής όψεως ακρυλική + βίδα σταθερή πλωτή δομή |
| Τυπικό μέγεθος (εξωτερικό πλαίσιο) | 10×15 cm / 13×18 cm / 20×25 cm / 21×29,7 cm (A4) / Προσαρμόσιμο |
| Δάχος | Ακρυλικό 2 ̊5 mm + βίδες 8 ̊10 mm (προσαρμόσιμο) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + γυάλισμα + τρυπήματα + συναρμολόγηση βίδες |
| Βάρος | Περίπου 0,2 ̇ 0,8 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Μπουλντόσακ + Μαργαριταρένιο Βαμβάκι + Σκληρό Καρτόνι |
| Προσαρμοσμένο προϊόν (Αγγλικά) | Προαιρετικό εύρος (Αγγλικά) |
|---|---|
| Προσαρμογή μεγέθους | Μέγεθος εξωτερικού/εσωτερικού πλαισίου ρυθμιζόμενο σύμφωνα με το αίτημα, MOQ: 50 τεμάχια |
| Προσαρμογή υλικού | Προσαρμόσιμο πάχος ακρυλικού, υλικό βίδες/χρώμα |
| Προσαρμογή βίδες | Ρυθμίσιμη ποσότητα / θέση / χρώμα βίδες |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή τοίχου | Διαθέσιμες τρύπες για τοποθέτηση σε τοίχο για κρεμασμένη επίδειξη |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, διαθέσιμα προσαρμοσμένα κουτιά χρώματος |
![]()
![]()