| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Στοιχείο Παραμέτρου (Αγγλικά) | Τιμή Παραμέτρου (Προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικό Υψηλής Ευκρίνειας + Ακρυλικά Πόδια Στήριξης + Αντιολισθητικά Πέλματα |
| Χρώμα | Διαφανές / Παγωμένο / Διαβάθμιση (Προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Πολλαπλών Επιπέδων σε Βήματα + Ανοιχτή Αποθήκευση + Συνδεόμενος Σχεδιασμός |
| Τυπικό Μέγεθος | Μ400–800 × Π200–350 × Υ800–2000 mm (Ρυθμιζόμενο) |
| Πάχος | Ακρυλικό Πάνελ 5–8 mm + Πόδι Στήριξης/Πλαίσιο 5–8 mm |
| Κατασκευή | Κοπή με λέιζερ + Λεπτό Γυάλισμα + Θερμοδιαμόρφωση + Συναρμολόγηση |
| Βάρος (Ανά Σετ) | Περίπου. 3–15 kg (Ανάλογα με το Μέγεθος) |
| Συσκευασία | Φούσκα Σακούλα + Βαμβάκι Μαργαριταριού + Σκληρό Καρτόνι (Αντικραδασμικό) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Τοποθέτηση στο Δάπεδο/Τοίχο/Μπαρ + Συνδεόμενη Συναρμολόγηση |
| Προσαρμογή Μεγέθους | Ρυθμιζόμενο Μ/Π/Υ, MOQ: 50 Σετ |
| Προσαρμογή Ραφιών | Προσαρμόσιμος Αριθμός Ραφιών/Απόσταση/Ύψος/Γωνία Κλίσης |
| Προσαρμογή Υλικού | Προαιρετικό Ακρυλικό/Μεταλλικό Υλικό |
| Προσαρμογή Χρώματος | Διαφανές, Παγωμένο, Διαβάθμιση, Εκτύπωση Χρωμάτων, Χρώμα Μάρκας |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Υψηλή Διαφάνεια / Παγωμένο / Ημιδιαφανές / Καθρέφτης |
| Προσαρμογή Λογότυπου | Μεταξοτυπία / Εκτύπωση UV / Χάραξη με Λέιζερ |
| Προσαρμογή Συσκευασίας | Προσαρμοσμένο Λογότυπο Μάρκας / Συσκευασία Εξαγωγής |
![]()
Απάντηση: Είναι κατάλληλη για την προβολή σακουλών κόκκων καφέ, σακουλών σκόνης καφέ, εργαλείων παρασκευής, φλιτζανιών δοκιμής, βραστήρων pour-over και αρωματοθεραπείας. Ο σταδιακός σχεδιασμός φιλοξενεί διαφορετικά μεγέθη αντικειμένων για οργανωμένη παρουσίαση.
Απάντηση: Υψηλή διαύγεια για ορατότητα, αδιάβροχο και ανθεκτικό στην υγρασία, ανθεκτικό στην κιτρίνισμα και οπτικά ανεπαίσθητο. Μετατρέπει τα προβαλλόμενα αντικείμενα σε μια χωρική εγκατάσταση τέχνης, ταιριάζοντας τέλεια με τα μινιμαλιστικά/wabi-sabi στυλ καφετέριων του εξωτερικού.
Απάντηση: Ναι. Μπορούμε να προσαρμόσουμε το μήκος, το πλάτος και το ύψος με βάση τον χώρο του καταστήματός σας/μπαρ/παραθύρου, και να σχεδιάσουμε καμπυλωτά/ορθογώνια σχήματα για να ταιριάζουν σε διαφορετικές διατάξεις, με ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 50 σετ.
Απάντηση: Ενίσχυση με παχύτερο ακρυλικό + πόδια στήριξης. Ένα μόνο ράφι υποστηρίζει 5–10 kg, εξασφαλίζοντας σταθερή δομή για ασφαλή καθημερινή χρήση με αντικείμενα και εργαλεία καφέ.
Απάντηση: Ναι. Υποστηρίζει μαζική προσαρμογή και εκτύπωση λογότυπου επωνυμίας, συμμορφούμενο με τα περιβαλλοντικά πρότυπα ΕΕ/ΗΠΑ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως υποστηρικτικό προϊόν για καφετέριες, καβουρδιστήρια και επωνυμίες καφέ για το σπίτι.
![]()