| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Στοιχείο Παραμέτρου (Αγγλικά) | Τιμή Παραμέτρου (Προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικό Υψηλής Ευκρίνειας + Μεταλλικοί Στύλοι από Ανοξείδωτο Ατσάλι + Αντιολισθητική Άκρη |
| Χρώμα | Διαφανές / Παγωμένο / Διαβαθμισμένο (Προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Επιτοίχια + Ανοιχτή Αποθήκευση + Άκρη Προστασίας από Πτώση |
| Τυπικό Μέγεθος | Μ600–1200 × Π100–200 × Υ20–50 mm (Ρυθμιζόμενο) |
| Πάχος | Ακρυλικό Πάνελ 5–8 mm + Στύλος/Άκρη 5–8 mm |
| Κατασκευή | Κοπή με Λέιζερ + Λεπτό Γυάλισμα + Θερμοκάμψη + Διάτρηση (Τρύπα Στερέωσης) |
| Βάρος (Ανά Σετ) | Περίπου 1–5 kg (Ανάλογα με το Μέγεθος) |
| Συσκευασία | Σακούλα Φυσαλίδας + Βαμβάκι Μαργαριταριού + Σκληρό Κουτί (Αντικραδασμικό) |
| Επιτοίχια Συναρμολόγηση / Στερέωση με Διάτρηση | |
| Προσαρμογή Μεγέθους | Ρυθμιζόμενο Μ/Π/Υ, MOQ: 50 Σετ |
| Προσαρμογή Ραφιού | Προσαρμόσιμος Αριθμός/Διάταξη/Ύψος Ραφιού |
| Προσαρμογή Υλικού | Προαιρετικό Ακρυλικό/Μεταλλικό Υλικό |
| Προσαρμογή Χρώματος | Διαφανές, Παγωμένο, Διαβαθμισμένο, Εκτύπωση Χρωμάτων |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Υψηλή Διαφάνεια / Παγωμένο / Ημιδιαφανές / Καθρέφτης |
| Προσαρμογή Λογότυπου | Μεταξοτυπία / Εκτύπωση UV / Χάραξη με Λέιζερ |
| Προσαρμογή Συσκευασίας | Προσαρμοσμένο Λογότυπο Μάρκας / Συσκευασία Εξαγωγής |
![]()
Απάντηση: Είναι κατάλληλη για την προβολή δίσκων βινυλίου, εξωφύλλων άλμπουμ, αφισών, φιγούρων, αρωματοθεραπείας και βιβλίων. Ο σχεδιασμός ανοιχτού ραφιού φιλοξενεί αντικείμενα διαφορετικών μεγεθών για οργανωμένη παρουσίαση.
Απάντηση: Υψηλή διαφάνεια για ορατότητα, αδιάβροχο και ανθεκτικό στην υγρασία, ανθεκτικό στην κιτρίνισμα και οπτικά ανεμπόδιστο. Μετατρέπει τα προβαλλόμενα αντικείμενα σε μια χωρική εγκατάσταση τέχνης, ταιριάζοντας τέλεια με ρετρό/καλλιτεχνικά στυλ σπιτιού στο εξωτερικό.
Απάντηση: Ναι. Μπορούμε να προσαρμόσουμε το μήκος, το πλάτος και το ύψος με βάση τον χώρο του τοίχου σας, και να σχεδιάσουμε καμπυλωτά/ορθογώνια σχήματα για να ταιριάζουν σε διαφορετικές χωρικές διατάξεις.
Απάντηση: Παχιά ακρυλικά + ενίσχυση με μεταλλικούς στύλους στήριξης. Ένα μόνο ράφι υποστηρίζει 5–10 kg, εξασφαλίζοντας σταθερή δομή για υψηλή συχνότητα χρήσης σε οικιακούς/εμπορικούς χώρους.
Απάντηση: Ναι. Υποστηρίζει μαζική προσαρμογή, εκτύπωση λογότυπου επωνυμίας και συσκευασία εξαγωγής, συμμορφούμενο με τα περιβαλλοντικά πρότυπα ΕΕ/ΗΠΑ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως προϊόν για λάτρεις του βινυλίου ή ρετρό επωνυμίες σπιτιού.
![]()