| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικό υψηλής καθαρότητας + Μολδαρισμός σε ένα κομμάτι + Δοκίμιο |
| Χρώμα | Καθαρό / παγωμένο (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Πολυστρωτικός οργανωτής + Φλιπ-Τοπ αδιάβροχος + συρτάρια + ανοιχτά ράφια |
| Τυπικό μέγεθος | Οργανωτής: L200·400 × W150·300 × H200·400 mm (προσαρμόσιμο) |
| Δάχος | Ακρυλικό πίνακα 3·5 mm + πίσω πίνακα 5·8 mm (προσαρμόσιμο) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο λέιζερ + λεπτή γυάλωση + θερμική κάμψη + συναρμολόγηση συρτάρι |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 28 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Σώμα με φυσαλίδες + βαμβάκι μαργαριταριών + σκληρό χαρτόκουτο (ανθεκτικό σε σπασμούς και πίεση) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Τοποθέτηση επιτραπέζιου υπολογιστή / Εναρμόνιση σε στοίβες |
| Προσαρμογή μεγέθους | Οργανωτής/Κατηγορία L/W/H ρυθμιζόμενη σύμφωνα με το αίτημα, MOQ: 100 σετ |
| Προσαρμογή διαμερίσματος | Ρυθμιζόμενος αριθμός διαμερίσματος/διαστήματα/μέγεθος/σχήμα |
| Προσαρμογή Flip-Top | Προσαρμόσιμο στυλ flip-top/μέθοδος ανοίγματος/μέγεθος |
| Προσαρμογή συρτάρι | Προσαρμόσιμο αριθμό/μέγεθος/μέθοδος ανοίγματος συρτάρων (Slide/Push-Pull) |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικού/PC |
| Προσαρμογή χρώματος | Διαυγή, παγωμένη, έγχρωμη εκτύπωση, επιδερμίδα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας |
![]()
![]()