| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικό υψηλής διαύγειας + δομή συρτάρι + μορφωτικό μοντέλο |
| Χρώμα | Καθαρό / παγωμένο (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Αδιάβροχο τύπου συρτάρι + Κλίστ Ρεφ + Στάλινγκ |
| Τυπικό μέγεθος | Υπηρεσία: L300·450 × W200·300 × H200·300 mm (προσαρμόσιμη) |
| Δάχος | Ακρυλικό πίνακα 3·5 mm + πίσω πίνακα 5·8 mm (προσαρμόσιμο) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο λέιζερ + λεπτή γυάλωση + θερμική κάμψη + συναρμολόγηση συρτάρι |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 2 ̇7 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Σώμα με φυσαλίδες + βαμβάκι μαργαριταριών + σκληρό χαρτόκουτο (ανθεκτικό σε σπασμούς και πίεση) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Τοποθέτηση επιτραπέζιου υπολογιστή / Εναρμόνιση σε στοίβες |
| Προσαρμογή μεγέθους | Υπηρεσιακό θάλαμο/διαμέρισμα L/W/H ρυθμιζόμενο σύμφωνα με το αίτημα, MOQ: 100 σετ |
| Προσαρμογή συρτάρι | Προσαρμόσιμο αριθμό/μέγεθος/διαχωριστικά συρτάρων |
| Προσαρμογή κλίσης ράφους | Προσαρμόσιμη γωνία κλίσης/μέγεθος/σχήμα (15°/30°/45°) |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικού/PC |
| Προσαρμογή χρώματος | Διαυγή, παγωμένη, έγχρωμη εκτύπωση, επιδερμίδα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας |
![]()
Είναι κατάλληλο για ερείπια σε υπνοδωμάτια/μπάνια, γραφεία, γραφεία, σαλόνια νυχιών, στούντιο ομορφιάς κλπ. Για να χρησιμοποιηθεί ως κουτί αποθήκευσης για σκιά ματιών, κραγιόν, βούρτσες μακιγιάζ και προϊόντα περιποίησης του δέρματος,προσαρμόζεται σε μικρούς χώρους και σύγχρονα μινιμαλιστικά στυλ με εξαιρετική ανθεκτική στην σκόνη απόδοση.
Ένα ενιαίο ακρυλικό πάνελ μπορεί να αντέξει 3 8 kg και η συνολική αντοχή φορτίου του οργανωτή μπορεί να φτάσει τα 30 50 kg, καλύπτοντας τις καθημερινές ανάγκες αποθήκευσης μεγάλου αριθμού καλλυντικών και προϊόντων περιποίησης του δέρματος.
Ναι, πολλαπλά σετ μπορούν να συνδυαστούν οριζόντια/κατευθυντικά για να σχηματίσουν ένα μεγαλύτερο σύστημα αποθήκευσης, προσαρμόζοντας ευέλικτα σε διαφορετικά μεγέθη κενών χωρίς να καταλαμβάνουν επιπλέον χώρο.
Η ακρυλική έχει ισχυρή αντοχή στις υπεριώδεις ακτινοβολίες, είναι αδιάβροχη, ανθεκτική στην υγρασία και ανθεκτική στα οξέα και τα αλκαλικά, οπότε δεν θα γίνει κίτρινη ή να παραμορφωθεί.
Το ακρυλικό έχει υψηλή σκληρότητα επιφάνειας και είναι ανθεκτικό στις γρατζουνιές κατά την κανονική χρήση· έχει ισχυρή αντοχή σε κρούσεις και δεν είναι εύκολο να σπάσει.
Για τις τυποποιημένες παραγγελίες (100-500 σετ), ο χρόνος παραγωγής είναι 10-20 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα και την πολυπλοκότητα της διαδικασίας.
Ναι, η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) είναι 100 σετ, κατάλληλη για μάρκες ομορφιάς, πωλητές ηλεκτρονικού εμπορίου, σαλόνια νυχιών, στούντιο ομορφιάς για να δοκιμάσουν τα αποτελέσματα του προϊόντος.
![]()