| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής διαφάνειας ακρυλικές πλάκες + μεταλλικές στερεώσεις |
| Χρώμα | Καθαρό / παγωμένο (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | 3×3 πλέγμα Ακρυλικό ράφι + κάρτα + βάση + τοίχος / σταθεροποίηση επιφάνειας εργασίας |
| Τυπικό μέγεθος | Διάταξη: L300·400 × W80·120 × H400·500 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλικό πίνακα 3·5 mm + πίσω πίνακα 5·8 mm (προσαρμόσιμο) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + λεπτή γυάλωση + τρυπήματα (κλειδί κάρτας/τρύπα στερέωσης) |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 3 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Ξύλινο πλαίσιο + σακούλα με φυσαλίδες + μαργαριταρένιο βαμβάκι + σκληρό χαρτοκιβώτιο (ανθεκτικό σε σπασμούς και πίεση) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Τοποθέτηση επιτραπέζιου γραφείου / τοποθέτηση στον τοίχο (προαιρετική) |
| Προσαρμογή μεγέθους | Ρακ/Δίκτυο L/W/H ρυθμιζόμενο σύμφωνα με το αίτημα, MOQ: 50 σετ |
| Προσαρμογή πλέγματος | Ρυθμιζόμενος αριθμός/διαστήματα/μόρφωση/διαφάνεια πλέγματος |
| Προσαρμογή υποδοχής κάρτας | Προσαρμόσιμη θέση/μέγεθος/σχήμα των κουλοχέρηδων (Fits Cards/Figure Bases) |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικού/PC |
| Προσαρμογή χρώματος | Διαυγή, παγωμένη, έγχρωμη εκτύπωση, επιδερμίδα |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετική βίδα/υλικό στερέωσης/χρώμα (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/μαύρο) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, διαθέσιμα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής |
![]()
![]()