| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής διαφάνειας ακρυλικό κέλυφος + ξύλινη βάση + μεταλλικές στερεώσεις |
| Χρώμα | Διαφανές ακρυλικό + ξύλινη βάση (προσαρμόζεται) |
| Δομή | Ακρυλικό ράφι + ξύλινη βάση + τοποθέτηση στο τοίχωμα / γραφείο |
| Τυπικό μέγεθος | Διάταξη: L300?? 600 × W150?? 250 × H400?? 600 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλικό πίνακα 3·5 mm + ξύλινη βάση 12·18 mm (προσαρμόσιμο) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + λεπτή γυάλωση + συναρμολόγηση πλέξης |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 3 ̇8 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Ξύλινο πλαίσιο + σακούλα με φυσαλίδες + μαργαριταρένιο βαμβάκι + σκληρό χαρτοκιβώτιο (ανθεκτικό σε σπασμούς και πίεση) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Τοποθέτηση επιτραπέζιου γραφείου / Προσαρμοσμένη οπτική ενίσχυση (προαιρετική) |
| Προσαρμογή μεγέθους | Ρακ/Δίκτυο L/W/H ρυθμιζόμενο σύμφωνα με το αίτημα, MOQ: 50 σετ |
| Προσαρμογή ράφους | Ρυθμιζόμενος αριθμός ράφους/διαστήματα/σχήμα/διαφάνεια |
| Προσαρμογή βάσης | Προσαρμόσιμο βασικό υλικό/χρώμα/πλάτος (Σκληρό ξύλο/MDF) |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικού/ξυλικού |
| Προσαρμογή χρώματος | Διαφανές, χρώμα ξύλου, έγχρωμη εκτύπωση, αποτέλεσμα κλίσης |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετική βίδα/υλικό στερέωσης/χρώμα (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/μαύρο) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, διαθέσιμα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής |
![]()
Είναι κατάλληλο για σαλόνια, υπνοδωμάτια, γραφεία, θέσεις τηλεόρασης, παραθυράκια κλπ. για χρήση ως ράφι για οθόνες τυφλών κιβωτίων/ειδών,χρησιμοποιώντας πλήρως το διαχωρισμένο χώρο για να εμφανίσει τις συλλογές με σαφήνεια.
Ένα ενιαίο ακρυλικό πάνελ μπορεί να αντέξει 5-10 kg, και η συνολική αντοχή φορτίου μπορεί να φτάσει τα 50-80 kg, καλύπτοντας τις καθημερινές ανάγκες αποθήκευσης μεγάλου αριθμού τυφλών κουτιών/ειδών.
Ναι, πολλαπλά σετ μπορούν να συνδυαστούν οριζόντια/κατευθυντικά, ευέλικτα για να σχηματίσουν ένα σύστημα αποθήκευσης με πλήρη τοίχο για να προσαρμοστούν σε διαφορετικά μεγέθη τοίχων και ανάγκες συλλογής.
Η ακρυλική έχει ισχυρή αντοχή στις υπεριώδεις ακτινοβολίες, είναι αδιάβροχη, ανθεκτική στην υγρασία και ανθεκτική στα οξέα και τα αλκαλικά, οπότε δεν θα γίνει κίτρινη ή να παραμορφωθεί.
Το ακρυλικό έχει υψηλή σκληρότητα επιφάνειας και είναι ανθεκτικό στις γρατζουνιές κατά την κανονική χρήση.
Για τις τυποποιημένες παραγγελίες εξατομίκευσης (50 ̇ 200 σετ), ο χρόνος παραγωγής είναι 15 ̇ 25 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα και την πολυπλοκότητα της διαδικασίας.
Ναι, η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) είναι 50 σετ, κατάλληλη για μάρκες διακόσμησης σπιτιών, σχεδιαστές ή μπουτίκ ξενοδοχείων / γκαλερί τέχνης για τη δοκιμή των αποτελεσμάτων του προϊόντος.
![]()