| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (Αγγλικά) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικό τραπέζι/καρέκλα με υψηλή διαύγεια + ολοκληρωμένη δομή ένωσης |
| Χρώμα | Διάβλημα ουράνιου τόξου (Μπλε→Κόκκινο/Παρτοκαλί→Κίτρινο, Προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Μακρύ τραπέζι + τετράγωνο / στρογγυλό σύνολο καρέκλας, σταθερή υποστήριξη δαπέδου |
| Τυπικό μέγεθος | Πίνακας: L12001800 × W400600 × H750 mm. Καρέκλα: H450 ̇ 500 mm (προσαρμόσιμη) |
| Δάχος | Ακρυλική επιφάνεια 8·12 mm + στήλη 20·30 mm (προσαρμόζεται) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + Ζεματική κάμψη + Λεπτή γυάλωση + Συγκρότηση σφαιρίσματος |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Πίνακας: 20-30 kg; Καρέκλα: 5-10 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Ξύλινο πλαίσιο + σακούλα με φυσαλίδες + μαργαριταρένιο βαμβάκι + σκληρό χαρτοκιβώτιο (ανθεκτικό σε σπασμούς και πίεση) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Τοποθέτηση δαπέδου |
| Προσαρμογή μεγέθους | Τραπέζι/Κερέκλα L/W/H ρυθμιζόμενο σύμφωνα με το αίτημα, MOQ: 10 σετ |
| Προσαρμογή σχήματος | Ρυθμίσιμο σχήμα τραπεζιού/καρέκλας (ορθογώνιο/στρογγυλό/εικονικό), αριθμός στήλης |
| Προσαρμογή κλίσης | Προσαρμόσιμη κατεύθυνση κλίσης, εύρος χρωμάτων και αποτέλεσμα μετάβασης |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικής/καυσίμου |
| Προσαρμογή χρώματος | Πλασματική διαφάνεια, παγωμένη, έγχρωμη εκτύπωση, αποτέλεσμα διαφάνειας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, διαθέσιμα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής |
![]()
Είναι κατάλληλο για καθιστικά, μελέτες, αίθουσες εκθέσεων, μπουτίκ ξενοδοχεία, καφετέριες, σαλόνια ομορφιάς, κλπ., για να χρησιμοποιηθεί ως τραπέζι τραπέζι, γραφείο, παράλληλο τραπέζι, ενώ επίσης χρησιμεύει ως έκθεση τέχνης.
Μια ενιαία επιφάνεια τραπεζιού από ακρυλικό μπορεί να αντέξει 30-50 kg και μια ενιαία καρέκλα μπορεί να αντέξει 100-150 kg, καλύπτοντας τις ανάγκες καθημερινής χρήσης και τοποθέτησης αντικειμένων.
Το ακρυλικό έχει υψηλή σκληρότητα επιφάνειας και είναι ανθεκτικό στις γρατζουνιές κατά την κανονική χρήση.
Ναι, υποστηρίζεται η χωριστή προσαρμογή τραπεζιού ή καρέκλας και ο αριθμός των συνόλων μπορεί να συνδυαστεί ελεύθερα για να προσαρμοστεί σε διαφορετικούς χώρους και ανάγκες χρήσης.
Το ακρυλικό έχει ισχυρή αντοχή στα UV, είναι αδιάβροχο, υγρασία και ανθεκτικό στα οξέα-αλκαλικά, έτσι δεν θα γίνει κίτρινο ή παραμορφωθεί.
Για τις τυποποιημένες παραγγελίες εξατομικευμένων προϊόντων (10-50 σετ), ο χρόνος παραγωγής είναι 15-25 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα και την πολυπλοκότητα της διαδικασίας.
Ναι, η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) είναι 10 σετ, κατάλληλη για μάρκες διακόσμησης σπιτιών, σχεδιαστές ή μπουτίκ ξενοδοχείων / γκαλερί τέχνης για τη δοκιμή των αποτελεσμάτων του προϊόντος.
![]()