| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (Αγγλικά) |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής διαφάνειας χρωματιστές ακρυλικές πλάκες + μαύρο μεταλλικό πλαίσιο + μεταλλικές βίδες |
| Χρώμα | Κόκκινο/κίτρινο/μπλε/πράσινο χρώμα + μαύρο πλαίσιο (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Δυοεπίπεδο μοντελοποιημένο πλαίσιο + ακρυλικά πάνελ + αποθηκευτικό θάλαμο συρτάρι |
| Τυπικό μέγεθος | Διάστημα 1000-1400 mm × πλάτος 600-800 mm × ύψος 300-400 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλική επιφάνεια 5·8 mm + μεταλλικό πλαίσιο 20·30 mm (προσαρμόζεται) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + λεπτή γυάλωση + συναρμολόγηση μεταλλικού πλαισίου + ακρυλική συγκόλληση |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 20-30 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Ξύλινο πλαίσιο + σακούλα με φυσαλίδες + μαργαριταρένιο βαμβάκι + σκληρό χαρτοκιβώτιο (ανθεκτικό σε σπασμούς και πίεση) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Τοποθέτηση δαπέδου |
| Προσαρμογή μεγέθους | Μέγιστη ποσότητα: 20 σετ |
| Προσαρμογή πάνελ | Ρυθμίσιμη διάταξη χρώματος/σχήματος/χρωματικού μπλοκ |
| Προσαρμογή πλαισίου | Ρυθμίσιμο υλικό/χρώμα/πλάτος του πλαισίου (Ατσάλι/Μαύρο) |
| Προσαρμογή συρτάρι | Ρυθμίσιμος αριθμός συρτάριου/ανοίγματος πόρτας/διάταξη αποθήκευσης |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικού/μεταλλικού |
| Προσαρμογή χρώματος | Χρωματικό μπλοκ, καθαρό, παγωμένο, φαινόμενο κλίσης |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό/χρώμα βίδας/συνδετήρα (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/μαύρο) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, διαθέσιμα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής |
![]()
Πού είναι κατάλληλο να τοποθετηθεί αυτό το τραπέζι;
Είναι κατάλληλο για σαλόνια, εργαστήρια, αίθουσες εκθέσεων, μπουτίκ ξενοδοχεία, καφετέριες κλπ. για χρήση ως τραπέζι καφέ, πλευρικό τραπέζι ή διακοσμητικό ράφι, προσαρμοζόμενο σε σύγχρονη πολυτέλεια, βιομηχανική,και καλλιτεχνικά στυλ.
Ποια είναι η αντοχή του ακρυλικού πάνελ;
Ένα ενιαίο ακρυλικό πάνελ μπορεί να αντέξει 10-15 kg και η συνολική αντοχή φορτίου μπορεί να φτάσει τα 50-80 kg, καλύπτοντας τις καθημερινές ανάγκες τοποθέτησης και χρήσης αντικειμένων.
Ποια πράγματα μπορούν να αποθηκευτούν στο συρτάρι;
Μπορεί να αποθηκεύσει βιβλία, περιοδικά, τηλεχειριστήρια, αρωματοθεραπεία, μικρά είδη, κλπ. Το κλειστό σχέδιο είναι αδιάβροχο και υγρασία, προστατεύοντας τα αντικείμενα από την υγρασία.
Μπορούν να συνδυαστούν πολλαπλά σετ για εγκατάσταση;
Ναι, πολλαπλά σετ μπορούν να συνδεθούν οριζόντια, ευέλικτα για να σχηματίσουν ένα σύστημα αποθήκευσης πλήρους τοίχου για να προσαρμοστούν σε διαφορετικά μεγέθη τοίχων και ανάγκες αποθήκευσης.
Το ακρυλικό είναι εύκολο να γρατζουνιστεί ή να σπάσει;
Το ακρυλικό έχει υψηλή σκληρότητα επιφάνειας και είναι ανθεκτικό στις γρατζουνιές κατά την κανονική χρήση.
Ποιος είναι ο χρόνος προετοιμασίας για παραγγελίες προσαρμοσμένες;
Για τις τυπικές παραγγελίες προσαρμογής (20-100 σετ), ο χρόνος παραγωγής είναι 15-25 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα και την πολυπλοκότητα της διαδικασίας.
Υποστηρίζετε τις μικρές δοκιμαστικές εντολές;
Ναι, η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) είναι 20 σετ, κατάλληλη για τις μάρκες διακόσμησης σπιτιών, τους σχεδιαστές ή τα μπουτίκ ξενοδοχεία / γκαλερί τέχνης για τη δοκιμή των αποτελεσμάτων του προϊόντος.
![]()