| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (Αγγλικά) |
|---|---|
| Υλικό | Ματ μαύρα ακρυλικά κουτιά + μαύρη ακρυλική βάση |
| Χρώμα | Ματ Μαύρο / Διαυγές / Λευκό (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Μονουλογικές ανεξάρτητες κιβώτια με πολλά διαμερίσματα + μη ολισθητική βάση + ετικέτες ταξινόμησης |
| Τυπικό μέγεθος | Διάστημα 400~600 mm × πλάτος 150 mm × ύψος 200 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλικό κουτί 3 ∆5 mm + βάση 5 ∆8 mm (προσαρμόσιμο) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + Ζεματική κάμψη + Λεπτή γυάλωση + Συγκρότηση σφαιρίσματος |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 2 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Σώμα με φυσαλίδες + βαμβάκι μαργαριταριών + σκληρό χαρτόκουτο (ανθεκτικό στις γρατσουνιές και τα σπασμένα) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Τοποθέτηση σε πάγκο |
| Προσαρμογή μεγέθους | Διάστημα/Δύση/Ύψος ρυθμιζόμενο σύμφωνα με το αίτημα, MOQ: 50 σετ |
| Προσαρμογή διαμερίσματος | Προσαρμόσιμο αριθμό κουτιού/διαμόρφωση/σχήμα |
| Προσαρμογή χρώματος | Ματ μαύρο, διαυγές, λευκό, έγχρωμη εκτύπωση, αποτέλεσμα κλίσης |
| Προσαρμογή ετικέτας | Προσαρμόσιμο περιεχόμενο κειμένου / γραμματοσειρά / χρώμα / θέση |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / ματ αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας |
![]()
Είναι κατάλληλο για εμπορικά σενάρια όπως καφετέριες, καταστήματα τσαγιού, εστιατόρια, υποδοχές ξενοδοχείων, καταστήματα ευκολίας, κλπ., για την ταξινόμηση και αποθήκευση μικρών αντικειμένων όπως καλαμάκια, υφάσματα,Κεφαλοκάμαρα, αναμεικτικά κλπ.
Το ακρυλικό έχει υψηλή σκληρότητα επιφάνειας και είναι ανθεκτικό στις γρατζουνιές κατά την κανονική χρήση.
Το ακρυλικό είναι αδιάβροχο, ανθεκτικό στην υγρασία και στο λάδι, οπότε δεν θα παραμορφωθεί ή θα μολύνει, κατάλληλο για μακροχρόνια χρήση υψηλής συχνότητας σε εμπορικούς πάγκους.
Ναι, υποστηρίζεται η διαμόρφωση σε μοντέλα και ο αριθμός των κουτιών μπορεί να αυξηθεί ή να μειωθεί ανάλογα με την ανάγκη για ευέλικτη ρύθμιση της διάταξης αποθήκευσης.
Για τις τυποποιημένες παραγγελίες εξατομίκευσης (50 ̇ 200 σετ), ο χρόνος παραγωγής είναι 7 ̇ 12 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα και την πολυπλοκότητα της διαδικασίας.
Ναι, η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) είναι 50 σετ, κατάλληλα για τρόφιμα και bev