| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,D/P |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (Αγγλικά) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικά ράφια + 304 πόλοι από ανοξείδωτο χάλυβα + μεταλλικά συνδέσμους |
| Χρώμα | Παγωμένο λευκό / διαυγές / μαύρο (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Φρέμα στύλου από ανοξείδωτο χάλυβα + ρυθμιζόμενα σε ύψος ακρυλικά ράφια |
| Τυπικό μέγεθος | Διάμετρος 200·300 mm × βάθος 200 mm × ύψος 600·800 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλικό ράφι 3 ̊5 mm + Στύλος από ανοξείδωτο χάλυβα 8 mm (προσαρμόσιμο) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο λέιζερ + λεπτή γυάλωση + συναρμολόγηση από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 2 ̇4 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Σώμα με φυσαλίδες + βαμβάκι μαργαριταριών + σκληρό χαρτόνι (ανθεκτικό στις γρατσουνιές και την πίεση) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Δορυφορικές / τρυπτικές με τοίχο (προαιρετική) |
| Προσαρμογή μεγέθους | Διάταξη πλάτους / βάθους / ύψους όπως απαιτείται, MOQ: 50 σετ |
| Προσαρμογή ράφους | Ρυθμιζόμενος αριθμός ράφους/διαστήματα/σχήμα/διαφάνεια |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικού/ατσάλινου χάλυβα |
| Προσαρμογή χρώματος | Κρύο λευκό, διαυγές, μαύρο, έγχρωμη εκτύπωση, αποτέλεσμα κλίσης |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό/χρώμα συνδέσμου (Ατσάλι/Μαύρο) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας |
![]()
Είναι κατάλληλο για στενά κενά σε ντουλάπια κουζίνας, πλευρές countertop, κενά σε ντουλάπια καθρέφτες του μπάνιου, στενά κενά μελέτης κλπ., αξιοποιώντας πλήρως τον άνευ αντικειμένου κατακόρυφο χώρο.
Ένα ενιαίο ακρυλικό ράφι μπορεί να αντέξει 5-10 kg, και με το πλαίσιο από ανοξείδωτο χάλυβα, η συνολική αντοχή μπορεί να φτάσει τα 20-30 kg, καλύπτοντας τις καθημερινές ανάγκες αποθήκευσης.
Η κατασκευή της κορυφής μπορεί να στερεωθεί σταθερά μεταξύ των ντουλαπιών/ταμπλών, δεν είναι εύκολο να πέσει κατά τη διάρκεια της κανονικής χρήσης· για μεγαλύτερη σταθερότητα, υπάρχει διαθέσιμη εγκατάσταση γεωτρήσεων.
Τόσο οι στύλοι από ανοξείδωτο χάλυβα 304 όσο και τα ακρυλικά ράφια είναι αδιάβροχα, υγρασία και ανθεκτικά στα οξέα και τα αλκαλικά, έτσι ώστε να μην σκουριάζουν ή να παραμορφώνονται, κατάλληλα για μακροχρόνια χρήση σε κουζίνες/μπάνια.
Ναι, η απόσταση μεταξύ των ράφων είναι ελεύθερα ρυθμιζόμενη, ευέλικτη ώστε να προσαρμόζεται σε αντικείμενα διαφορετικού ύψους.
Για τις τυποποιημένες παραγγελίες εξατομίκευσης (50 ̇ 200 σετ), ο χρόνος παραγωγής είναι 7 ̇ 15 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα και την πολυπλοκότητα της διαδικασίας.
Ναι, η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) είναι 50 σύνολα, κατάλληλα για τις μάρκες διακόσμησης σπιτιών, τους σχεδιαστές ή τα μπουτίκ ξενοδοχεία για να δοκιμάσουν τα αποτελέσματα των προϊόντων.
![]()