| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Εισαγόμενα χρώματα κλίσης ακρυλικού χρώματος + ατσάλινο/μαύρο μεταλλικό στήριγμα + μεταλλικό χειροπέδιο |
| Χρώμα | Μπλε-πράσινη κλίση / Κλίση ουράνιου τόξου / Κλίση στερεών χρωμάτων (προσαρμόσιμη) |
| Δομή | Κύκλωμα / σπειροειδές σχήμα + μοντελοποιημένη συναρμολόγηση + προστασία ασφάλειας |
| Τυπικό μέγεθος | Για κάθε τμήμα: H10001200 × L10003000 × T820 mm (προσαρμόσιμο) |
| Δάχος | Ακρυλικό πίνακα 820 mm + μεταλλική στήλη 1030 mm |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + Ζεματική κάμψη + Χρωματισμός με κλίση + Λάρισμα + Συνδυασμός |
| Βάρος ανά τμήμα | Περίπου 2590 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Προσαρμοσμένο ξύλινο κιβώτιο ανθεκτικό σε κρούσματα + ταινία φυσαλίδων + μαργαριταρένιο βαμβάκι (ανθεκτικό σε κρούσματα) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση βίδες επέκτασης + ενσωματωμένη ένωση |
| Προσαρμογή μεγέθους | Ρυθμίσιμο L/W/H, MOQ: 1 σύνολο |
| Προσαρμογή φόρμας | Προσαρμόσιμο καμπυλωτό/στρογγυλό/ευθείο/άτυπο σχήμα |
| Προσαρμογή χρώματος | Προσαρμόσιμη κατεύθυνση κλίσης/συνδυασμός χρωμάτων/περίοδος μετάβασης |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικού/ποστού/χεριού |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένη / κλίση / ιριδωτή |
| Προσαρμογή ασφάλειας | Συμμόρφωση με τους τοπικούς κώδικες ασφάλειας των κτιρίων (π.χ. πρότυπα ASTM/EN) |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Προσαρμοσμένο λογότυπο μάρκας / Προσαρμοσμένο εξαγωγικό ξύλινο κιβώτιο |
![]()
Απάντηση: Είναι κατάλληλο για καμπύλες, σπειροειδείς, ακανόνιστες και ίσες σκάλες, ιδανικό για σύγχρονους χώρους όπως κατοικίες υψηλής ποιότητας, χώρους τέχνης και μπουτίκ ξενοδοχεία.
Απάντηση: Είναι κατασκευασμένο από υψηλής αντοχής ακρυλικές + μεταλλικές κολώνες, είναι ανθεκτικό σε κρούσεις και ανθεκτικό σε σπασμούς.Μπορεί να προσαρμοστεί για να συμμορφώνεται με τους κώδικες ασφάλειας των κτιρίων στο εξωτερικό, όπως το ASTM / EN, για να εξασφαλιστεί η ασφάλεια των πεζών.
Απάντηση: Κατασκευασμένο από εισαγόμενη τεχνολογία χρωματισμού με κλίση ακρυλικού, είναι ανθεκτικό στον ήλιο και αντι-κίτρινο, έτσι ώστε η επίδραση της κλίσης να παραμένει σταθερή χωρίς να εξασθενεί σε μακροχρόνια χρήση σε εσωτερικούς χώρους,και η διαφάνεια του χρώματος μπορεί να διατηρηθεί για πολλά χρόνια.
Απάντηση: Διαθέτει μονωτική διατομεακή σχεδίαση, αποσυναρμολογήσιμη για μεταφορά για τη μείωση του κόστους της εφοδιαστικής.κατάλληλο για σύνθετες διαταγές σκαλοπατιών με βολική κατασκευή.
Απάντηση: Ναι. Υποστηρίζει προσαρμοσμένη παραγωγή, συμμορφώνεται με τα πρότυπα περιβαλλοντικής προστασίας και ασφάλειας της ΕΕ / ΗΠΑ και μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως πολυτελές καλλιτεχνικό προϊόν περίφραξης για κατοικίες υψηλού επιπέδου και χώρους τέχνης.
![]()