| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Εισαγόμενο ακρυλικό υψηλής καθαρότητας (εμπιστευτικά αστροειδείς διαμάντια) + πλαίσιο από ανοξείδωτο χάλυβα/χρυσό τιτάνιο + μεταλλικό σχοινί |
| Χρώμα | Αστέρινο μπλε/Ασημένιο/Χρυσό/Διάβασης (προσαρμόσιμη) |
| Δομή | Σπειροειδής / καμπυλωτό σχήμα + αρθρωτή συναρμολόγηση + προστασία ασφάλειας |
| Τυπικό μέγεθος | Για κάθε τμήμα: H1000·1200 × L1000·3000 × T10·20 mm (προσαρμόσιμο) |
| Δάχος | Ακρυλικό πίνακα 10·20 mm + μεταλλικό πλαίσιο 10·30 mm |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + Ζεματική κάμψη + Ενσωματωμένα διαμάντια + Λάρισμα + Συνέλευση |
| Βάρος ανά τμήμα | Περίπου 30-100 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Προσαρμοσμένο ξύλινο κιβώτιο ανθεκτικό σε κρούσματα + ταινία φυσαλίδων + μαργαριταρένιο βαμβάκι (ανθεκτικό σε κρούσματα) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση βίδες επέκτασης + ενσωματωμένη ένωση |
| Προσαρμογή μεγέθους | Ρυθμίσιμο L/W/H, MOQ: 1 σύνολο |
| Προσαρμογή φόρμας | Προσαρμόσιμο σπειροειδές/κυρμένο/ευθείο/άκανο σχήμα |
| Προσαρμογή εφέ | Προσαρμόσιμη πυκνότητα διαμαντιού/χρώμα/αστροειδές σχέδιο |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικού/πλαίσιο/χεριού |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / αστέρι / κλίση |
| Προσαρμογή ασφάλειας | Συμμόρφωση με τους τοπικούς κώδικες ασφάλειας των κτιρίων (π.χ. πρότυπα ASTM/EN) |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Προσαρμοσμένο λογότυπο μάρκας / Προσαρμοσμένο εξαγωγικό ξύλινο κιβώτιο |
![]()
![]()