| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Στοιχείο Παραμέτρου (Αγγλικά) | Τιμή Παραμέτρου (Προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Εισαγόμενο Ανθεκτικό στις Καιρικές Συνθήκες Κόκκινο Ακρυλικό + Πλαίσιο από Ανοξείδωτο Χάλυβα/Γαλβανισμένο Χάλυβα + Ξύλινη Διακόσμηση + Μεταλλικό Χειρολισθήρας |
| Χρώμα | Κόκκινο της Κίνας / Μπορντό / Κόκκινο Ντεγκραντέ (Προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Σπειροειδές/Καμπύλο Σχήμα + Αρθρωτή Συναρμολόγηση + Διακόσμηση Τοπίου |
| Τυπικό Μέγεθος | Ανά Τμήμα: Υ3000–6000 × Μ5000–20000 × Π1200–2000 mm (Ρυθμιζόμενο) |
| Πάχος | Ακρυλικό Σκαλοπάτι/Κιγκλίδωμα 10–30 mm + Μεταλλικό Πλαίσιο 20–50 mm |
| Κατασκευή | Κοπή με Λέιζερ + Θερμή Κάμψη + Γυάλισμα + Συναρμολόγηση + Αδιάβροχη Επεξεργασία |
| Βάρος ανά Τμήμα | Περίπου. 500–3000 kg (Ανάλογα με το Μέγεθος) |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένο Ξύλινο Κιβώτιο Αντικραδασμικό + Φιλμ Φυσαλίδας + Βαμβάκι Μαργαριταριού (Αντικραδασμικό) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Στερέωση με Βίδα Διαστολής + Επιτόπια Σύνδεση + Αδιάβροχη Κατασκευή |
| Προσαρμογή Μεγέθους | Ρυθμιζόμενο Μ/Π/Υ, Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 1 Σετ |
![]()
Για ποιες εξωτερικές σκηνές είναι κατάλληλη αυτή η ακρυλική εξωτερική σκάλα;
Απάντηση: Είναι κατάλληλη για εξωτερικές σκηνές όπως πολιτιστικοί τουριστικοί χώροι, εμπορικοί δρόμοι, ξενοδοχεία υψηλής ποιότητας και τοπία αυλών, αποτελώντας ιδανική επιλογή για τη δημιουργία δημοφιλών σημείων check-in και πυρήνων τοπίου.
Πόσο ανθεκτική είναι αυτή η ακρυλική εξωτερική σκάλα για μακροχρόνια εξωτερική χρήση;
Απάντηση: Κατασκευασμένη από εισαγόμενο ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες ακρυλικό + αδιάβροχη δομή, είναι ανθεκτική στην υπεριώδη ακτινοβολία, στην κιτρίνισμα και σε υψηλές/χαμηλές θερμοκρασίες, διατηρώντας σταθερή απόδοση σε εξωτερικά περιβάλλοντα βροχής και χιονιού, με διάρκεια ζωής άνω των 10 ετών.
Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφαλείας και περιβάλλοντος κτιρίων του εξωτερικού;
Απάντηση: Μπορεί να προσαρμοστεί για να συμμορφώνεται με τους κώδικες ασφαλείας κτιρίων του εξωτερικού όπως ASTM/EN, και το ακρυλικό υλικό συμμορφώνεται με τα ευρωπαϊκά περιβαλλοντικά πρότυπα ROHS, κατάλληλο για ανάγκες έργων στο εξωτερικό.
Είναι περίπλοκη η εγκατάσταση και η μεταφορά;
Απάντηση: Διαθέτει αρθρωτό τμηματικό σχεδιασμό, αποσπώμενο για μεταφορά ώστε να μειωθούν τα κόστη logistics. Συνδέεται και εγκαθίσταται επιτόπου από επαγγελματική ομάδα, κατάλληλο για πολύπλοκο εξωτερικό έδαφος με αποτελεσματική κατασκευή.
Είναι κατάλληλη για συνεργασία με εξωτερικά πολιτιστικά τουριστικά και εμπορικά έργα;
Απάντηση: Ναι. Υποστηρίζει προσαρμοσμένη παραγωγή και συνεργασίες επωνυμίας, συμμορφώνεται με τα ευρωπαϊκά/αμερικανικά περιβαλλοντικά και πρότυπα ασφαλείας, και μπορεί να παρασχεθεί ως εξωτερική σκάλα τοπίου και προϊόν check-in πολιτιστικού τουρισμού για έργα στο εξωτερικό.
![]()