| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,D/P |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Στοιχείο Παραμέτρου (Αγγλικά) | Τιμή Παραμέτρου (Προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικό Πάνελ Υψηλής Ευκρίνειας/Χρωματιστό + Μεταλλικά Πόδια + Αντιολισθητικά Πέλματα |
| Χρώμα | Διαφανές / Φθορίζον Κίτρινο / Χρώμα Επωνυμίας (Προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Τριγωνική Υποστήριξη Σχήματος Α + Αποσπώμενη Συναρμολόγηση + Εξωτερική Άκρη Ανθεκτική στη Σκόνη |
| Τυπικό Μέγεθος | Μ600–1200 × Π400–800 × Υ1000–2000 mm (Ρυθμιζόμενο) |
| Πάχος | Ακρυλικό Πάνελ 5–8 mm + Πόδι/Πλαίσιο 20–30 mm |
| Κατασκευή | Κοπή με Λέιζερ + Λείανση + Εκτύπωση UV + Θερμοκάμψη + Συναρμολόγηση |
| Βάρος (Ανά Σετ) | Περίπου 5–15 kg (Ανάλογα με το Μέγεθος) |
| Συσκευασία | Σακούλα Φυσαλίδας + Βαμβάκι Μαργαριταριού + Σκληρό Κουτί (Αντικραδασμικό) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Τοποθέτηση στο Δάπεδο + Αποσυναρμολογούμενη Συναρμολόγηση |
| Προσαρμογή Μεγέθους | Ρυθμιζόμενο Μ/Π/Υ, Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 20 Σετ |
| Προσαρμογή Εκτύπωσης | Προσαρμόσιμο Κείμενο/Γραφικά/Λογότυπο (Εκτύπωση UV/Μεταξοτυπία) |
| Προσαρμογή Χρώματος | Διαφανές, Φθορίζον Κίτρινο, Χρώμα Επωνυμίας, Έγχρωμη Εκτύπωση |
| Προσαρμογή Ποδιών | Προσαρμόσιμο Υλικό/Ύψος/Χρώμα Ποδιών (Ακρυλικό/Μεταλλικό) |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Υψηλή Διαφάνεια / Παγωμένο / Ημιδιαφανές / Καθρέφτης |
| Προσαρμογή Συσκευασίας | Προσαρμοσμένο Λογότυπο Επωνυμίας / Συσκευασία Εξαγωγής |
![]()
Απάντηση: Είναι ιδανική για ονόματα καταστημάτων, οδηγούς κατεύθυνσης, μενού εστιατορίων, λεπτομέρειες εκδηλώσεων, ωράρια λειτουργίας, λογότυπα επωνυμίας κ.λπ. Το διαφανές/χρωματιστό πάνελ με καθαρή εκτύπωση δημιουργεί εξαιρετικά οπτικά εφέ για εσωτερικές/εξωτερικές σκηνές.
Απάντηση: Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας ακρυλικό, είναι αδιάβροχο, ανθεκτικό στην υγρασία και ανθεκτικό σε οξέα-αλκάλια, αντέχοντας στο κιτρίνισμα/παραμόρφωση υπό μακροχρόνια έκθεση στον ήλιο/βροχή. Η επαγγελματική εκτύπωση UV διασφαλίζει την αντοχή των χρωμάτων για εμπορικά σενάρια εξωτερικού χώρου στο εξωτερικό.
Απάντηση: Ναι. Μπορούμε να προσαρμόσουμε το μέγεθος, το χρώμα του πάνελ και το περιεχόμενο της εκτύπωσης (μενού/εκδήλωση/λογότυπο) σύμφωνα με τις ανάγκες του χώρου και της προβολής σας. Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 20 σετ, κατάλληλη για καταστήματα/δρόμους/εκδηλώσεις στο εξωτερικό.
Απάντηση: Διαθέτει γρήγορη συναρμολόγηση χωρίς εργαλεία με απλά βήματα. Η αντικραδασμική συσκευασία διασφαλίζει ασφαλή μεταφορά, βολική για την εφοδιαστική αλυσίδα στο εξωτερικό και γρήγορη εγκατάσταση.
Απάντηση: Ναι. Υποστηρίζει μαζική προσαρμογή και εκτύπωση λογοτύπου επωνυμίας, συμμορφούμενο με τα περιβαλλοντικά πρότυπα ΕΕ/ΗΠΑ. Μπορεί να καταχωρηθεί ως πινακίδες καταστημάτων, προωθητικές ενέργειες εκδηλώσεων ή εμπορικοί οδηγοί.
![]()