| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Στοιχείο Παραμέτρου (Αγγλικά) | Τιμή Παραμέτρου (Προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικό Πάνελ Υψηλής Ευκρίνειας/Ντεγκραντέ + Μεταλλικά Εξαρτήματα + Αντιολισθητικό Άκρο |
| Χρώμα | Διαυγές / Ντεγκραντέ Κόκκινο / Ντεγκραντέ Γκρι / Χρώμα Επωνυμίας (Προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Τοίχου + Εκτύπωση Καταλόγου + Προαιρετικό Εξωτερικό Άκρο Αντι-Σκόνης |
| Τυπικό Μέγεθος | Μ400–1200 × Π300–800 × Υ5–20 mm (Ρυθμιζόμενο) |
| Πάχος | Ακρυλικό Πάνελ 5–8 mm + Στήριξη/Πλαίσιο 5–8 mm |
| Κατασκευή | Κοπή με Λέιζερ + Λείανση + Εκτύπωση UV + Θερμοκάμψη + Συναρμολόγηση |
| Βάρος (Ανά Σετ) | Περίπου 3–15 kg (Ανάλογα με το Μέγεθος) |
| Συσκευασία | Σακούλα Φυσαλίδας + Βαμβάκι Μαργαριταριού + Σκληρό Καρτόνι (Αντικραδασμικό) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Στήριξη με Γνέψιμο Τοίχου + Συναρμολόγηση Χωρίς Εργαλεία |
| Προσαρμογή Μεγέθους | Ρυθμιζόμενο Μ/Π/Υ, MOQ: 20 Σετ |
| Προσαρμογή Καταλόγου | Προσαρμόσιμοι Αριθμοί Ορόφων/Ζώνες/Εικονίδια (Δίγλωσσο/Πολύγλωσσο) |
| Προσαρμογή Υφής | Προσαρμόσιμη Υφή/Μοτίβο Ντεγκραντέ (Κόκκινο/Γκρι/Νερά Ξύλου) |
| Προσαρμογή Χρώματος | Διαυγές, Ντεγκραντέ, Χρώμα Επωνυμίας, Εκτύπωση Χρωμάτων |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Υψηλή Διαφάνεια / Παγωμένο / Ημιδιαφανές / Καθρέφτης / Ντεγκραντέ |
| Προσαρμογή Λογότυπου | Μεταξοτυπία / Εκτύπωση UV / Χάραξη με Λέιζερ |
| Προσαρμογή Συσκευασίας | Προσαρμοσμένο Λογότυπο Επωνυμίας / Συσκευασία Εξαγωγής |
![]()
Απάντηση: Είναι ιδανικό για την εμφάνιση αριθμών ορόφων, ονομάτων ζωνών, οδηγών επωνυμίας, πληροφοριών λειτουργικών περιοχών και εικονιδίων καταλόγου. Το διαυγές/ντεγκραντέ πάνελ με καθαρή εκτύπωση δημιουργεί εξαιρετικά οπτικά εφέ για δημόσιους χώρους όπως εμπορικά κέντρα, γραφεία και ξενοδοχεία.
Απάντηση: Υψηλή ευκρίνεια για ορατότητα, αδιάβροχο και ανθεκτικό στην υγρασία, αντι-κιτρίνισμα και οπτικά διακριτικό. Μετατρέπει τον κατάλογο σε μια χωρική εγκατάσταση τέχνης, ταιριάζοντας τέλεια με μινιμαλιστικά/μοντέρνα στυλ δημόσιων χώρων του εξωτερικού.
Απάντηση: Ναι. Μπορούμε να προσαρμόσουμε δίγλωσσο/πολύγλωσσο κείμενο, εικονίδια και ονόματα ζωνών για να προσαρμοστούμε σε ξένα πολυγλωσσικά περιβάλλοντα και διεθνή εμπορικά σενάρια.
Απάντηση: Διαθέτει γρήγορη συναρμολόγηση χωρίς εργαλεία με απλά βήματα. Η αντικραδασμική συσκευασία εξασφαλίζει ασφαλή μεταφορά, βολική για διεθνή logistics και γρήγορη εγκατάσταση.
Απάντηση: Ναι. Υποστηρίζει μαζική προσαρμογή και εκτύπωση λογότυπου επωνυμίας, συμβατό με περιβαλλοντικά πρότυπα ΕΕ/ΗΠΑ. Μπορεί να καταχωρηθεί ως αξεσουάρ πλοήγησης για εμπορικά κέντρα, γραφεία ή ξενοδοχεία.