| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Στοιχείο Παραμέτρου (Αγγλικά) | Τιμή Παραμέτρου (Προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικό Πάνελ Υψηλής Διαύγειας/Παγωμένο + Βάση από Ανοξείδωτο Χάλυβα/Αλουμίνιο + Αντιολισθητικά Πόδια |
| Χρώμα | Διαφανές / Παγωμένο / Διαβάθμιση (Προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Κάθετο Πάνελ + Εκτύπωση Κατεύθυνσης + Ενισχυμένη Μεταλλική Βάση |
| Τυπικό Μέγεθος | Μ300–600 × Π200–400 × Υ1200–2000 mm (Ρυθμιζόμενο) |
| Πάχος | Ακρυλικό Πάνελ 5–8 mm + Βάση/Πλαίσιο 20–30 mm |
| Κατασκευή | Κοπή με Λέιζερ + Λείανση + UV Εκτύπωση + Θερμοδιαμόρφωση + Συναρμολόγηση Βάσης |
| Βάρος (Ανά Σετ) | Περίπου. 5–20 kg (Ανάλογα με το Μέγεθος) |
| Συσκευασία | Ξύλινο Πλαίσιο + Φούσκα + Βαμβάκι Μαργαριτάρι + Σκληρό Καρτόνι (Αντικραδασμικό) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Τοποθέτηση στο Δάπεδο + Συναρμολόγηση Χωρίς Εργαλεία |
| Προσαρμογή Μεγέθους | Ρυθμιζόμενο Μ/Π/Υ, Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 20 Σετ |
| Προσαρμογή Κατεύθυνσης | Προσαρμόσιμο Κείμενο/Βέλη/Ζώνες (Δίγλωσσο/Πολύγλωσσο) |
| Προσαρμογή Χρώματος | Διαφανές, Παγωμένο, Διαβάθμιση, Εκτύπωση Χρώματος Επωνυμίας |
| Προσαρμογή Βάσης | Προσαρμόσιμο Υλικό/Ύψος/Χρώμα Βάσης (Ακρυλικό/Μεταλλικό) |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Υψηλή Διαφάνεια / Παγωμένο / Ημιδιαφανές / Καθρέφτης |
| Προσαρμογή Λογότυπου | Μεταξοτυπία / UV Εκτύπωση / Χάραξη με Λέιζερ |
| Προσαρμογή Συσκευασίας | Προσαρμοσμένο Λογότυπο Επωνυμίας / Συσκευασία Εξαγωγής |
![]()
Απάντηση: Είναι ιδανική για εμπορικά κέντρα, γραφεία, κοινότητες, ξενοδοχεία, πανεπιστήμια και εκθεσιακούς χώρους για πλοήγηση ζωνών, οδηγούς ορόφων και πινακίδες κατεύθυνσης, βελτιώνοντας την αποδοτικότητα της κυκλοφορίας.
Απάντηση: Υψηλή διαύγεια για ορατότητα, ανθεκτικότητα στη σκόνη και την υγρασία, αντι-κιτρίνισμα και οπτικά διακριτικό. Μετατρέπει την πινακίδα σε ένα έργο χωρικής τέχνης, ταιριάζοντας απόλυτα με τις μινιμαλιστικές/μοντέρνες στυλιστικές τάσεις των εξωτερικών δημόσιων χώρων.
Απάντηση: Ναι. Μπορούμε να προσαρμόσουμε δίγλωσσο/πολύγλωσσο κείμενο, βέλη και ονόματα ζωνών για να προσαρμοστούμε σε εξωτερικά πολυγλωσσικά περιβάλλοντα και διεθνείς κοινότητες.
Απάντηση: Ενισχυμένο ακρυλικό + ενίσχυση μεταλλικής βάσης. Ένα μεμονωμένο σετ υποστηρίζει 10–15 kg, εξασφαλίζοντας σταθερή δομή για ασφαλή καθημερινή χρήση σε δημόσιους χώρους.
Απάντηση: Ναι. Υποστηρίζει μαζική προσαρμογή και εκτύπωση λογότυπου επωνυμίας, συμμορφούμενο με τα περιβαλλοντικά πρότυπα ΕΕ/ΗΠΑ. Μπορεί να καταχωρηθεί ως εμπορικοί οδηγοί, πινακίδες κοινότητας ή αξεσουάρ ξενοδοχείων.