| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής διαφάνειας ακρυλικές πλάκες + μεταλλικό πλαίσιο + ενισχύσεις |
| Χρώμα | Διαφανή + Μακαρόνια χρωματικά ράφια (Λευκό/Ελαφρύ Μπλε/Περίσκινο, κλπ., Προσαρμόσιμα) |
| Δομή | Συμμετρικό πολυεπίπεδο ράφι + ελεύθερη συγκόλληση + ενίσχυση του πλαισίου |
| Τυπικό μέγεθος | Υπηρεσία υποστήριξης: L8001500 × W300500 × H12001800 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλικό πίνακα 5·8 mm + πλαίσιο 20·30 mm (προσαρμόσιμο) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + λεπτή γυάλωση + συναρμολόγηση πλαισίου + ένωση |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 15-30 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Ξύλινο πλαίσιο + σακούλα με φυσαλίδες + μαργαριταρένιο βαμβάκι + σκληρό χαρτοκιβώτιο (ανθεκτικό σε σπασμούς και πίεση) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Τοποθέτηση δαπέδου / προσαρμοσμένη τοιχοειδής ενίσχυση (προαιρετική) |
| Προσαρμογή μεγέθους | Υπηρεσία/Στρώμα L/W/H ρυθμιζόμενο σύμφωνα με το αίτημα, MOQ: 50 σετ |
| Προσαρμογή ράφους | Ρυθμίσιμος αριθμός/διαστήματα/χρώμα/σχήμα ράφους |
| Προσαρμογή πλαισίου | Προσαρμόσιμο υλικό/χρώμα/πλάτος πλαισίου (Ατσάλι/συναλλόμενο αλουμινίου) |
| Προσαρμογή σύνδεσης | Προσαρμόσιμη κατεύθυνση σύνδεσης/στύλος συνδυασμού |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό ακρυλικό/μεταλλικό υλικό |
| Προσαρμογή χρώματος | Καθαρά, χρωματιστά ράφια, παγωμένα, με επιπτώσεις κλίσης |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό/χρώμα βίδας/συνδετήρα (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/μαύρο) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, διαθέσιμα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής |
![]()
Είναι κατάλληλο για σαλόνια, γραφεία, γραφεία, γραφεία υποδοχής, μπουτίκ ξενοδοχεία, καφετέριες κλπ., για να χρησιμοποιείται ως ράφι για βιβλία, φιγούρες, αρωματοθεραπεία, φυτά κλπ.,προσαρμόζεται σε μεγάλους χώρους και μοντέρνα μινιμαλιστικά στυλ με πολύχρωμα στρωμένα σχέδια.
Ένα ενιαίο ακρυλικό πάνελ μπορεί να αντέξει 815 κιλά και η συνολική αντοχή φορτίου του ντουλάπι μπορεί να φτάσει τα 100-150 κιλά, καλύπτοντας τις καθημερινές ανάγκες αποθήκευσης μεγάλου αριθμού βιβλίων, φιγούρων και στολίδων.
Ναι, πολλαπλά σετ μπορούν να συνδυαστούν οριζόντια/κατευθυντικά για να σχηματίσουν ένα σύστημα αποθήκευσης με πλήρη τοίχο, προσαρμόζοντας ευέλικτα σε διαφορετικά μεγέθη τοίχων χωρίς να καταλαμβάνουν επιπλέον χώρο.
Το ακρυλικό έχει ισχυρή αντοχή στις υπεριώδεις ακτινοβολίες, είναι αδιάβροχο, υγρασία και ανθεκτικό στα οξέα-αλκαλικά, έτσι δεν θα γίνει κίτρινο ή να παραμορφωθεί.
Το ακρυλικό έχει υψηλή σκληρότητα επιφάνειας και είναι ανθεκτικό στις γρατζουνιές κατά την κανονική χρήση· έχει ισχυρή αντοχή σε κρούσεις και δεν είναι εύκολο να σπάσει.
Ναι, η απόσταση μεταξύ των ράφων ρυθμίζεται ελεύθερα, ευέλικτη ώστε να προσαρμόζεται σε αντικείμενα διαφορετικού ύψους (π.χ. βιβλία, φιγούρες, εκτυπώσεις τέχνης).
Για τις τυποποιημένες παραγγελίες εξατομίκευσης (50 ̇ 200 σετ), ο χρόνος παραγωγής είναι 15 ̇ 25 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα και την πολυπλοκότητα της διαδικασίας.
Ναι, η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) είναι 50 σύνολα, κατάλληλα για τις μάρκες διακόσμησης σπιτιών, τους σχεδιαστές, τα μπουτίκ ξενοδοχεία, τα γραφεία για να δοκιμάσουν τα αποτελέσματα του προϊόντος.
![]()