| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής διαύγειας κατακόρυφη λωρίδα ακρυλίου + μεταλλικό πλαίσιο + ενισχύσεις |
| Χρώμα | Παγωμένο λευκό / διαυγές (προσαρμόσιμο) |
| Υψηλό ντουλάπι πλήρους ύψους + ανοικτά ράφια πολλών επιπέδων + παγωμένο πίνακα με λωρίδες + συναρμολόγηση πλέξης | |
| Τυπικό μέγεθος | Υπηρεσία: L1000·3000 × W300·600 × H2000·3000 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλική επιφάνεια 5·8 mm + μεταλλικό πλαίσιο 20·30 mm (προσαρμόζεται) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + λεπτή γυάλωση + θερμική κάμψη + συναρμολόγηση πλέξης |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 80-150 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Ξύλινο πλαίσιο + σακούλα με φυσαλίδες + μαργαριταρένιο βαμβάκι + σκληρό χαρτοκιβώτιο (ανθεκτικό σε σπασμούς και πίεση) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Τοποθέτηση δαπέδου / προσαρμοσμένη τοιχοειδής ενίσχυση (προαιρετική) |
| Προσαρμογή μεγέθους | Υπηρεσία διανομής: |
| Προσαρμογή ράφους | Ρυθμιζόμενος αριθμός ράφους/διαστήματα/σχήμα/διαφάνεια |
| Προσαρμογή λωρίδας | Προσαρμόσιμη πυκνότητα/κατεύθυνση/ύφος λωρίδας (καλή/δυνατή/πλήρης κλίση) |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό ακρυλικό/μεταλλικό υλικό |
| Προσαρμογή χρώματος | Λευκή, διαυγή, έγχρωμη εκτύπωση, επιδερμίδα |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετική βίδα/υλικό ενίσχυσης/χρώμα (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/μαύρο) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, διαθέσιμα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής |
![]()
Είναι κατάλληλο για καθιστικά, γραφεία, αίθουσες εκθέσεων, μπουτίκ ξενοδοχεία, καφετέριες, κλπ., για χρήση ως ντουλάπι αποθήκευσης, ντουλάπι επίδειξης ή χώρος διαχωρισμού,προσαρμογή σε μεγάλους χώρους και σύγχρονη πολυτέλεια/νέα κινέζικα στυλ, μεταδίδοντας θολή αισθητική Ζεν.
Ένα ενιαίο ακρυλικό πάνελ μπορεί να αντέξει 10-15 kg και η συνολική αντοχή φορτίου του ντουλάπι μπορεί να φτάσει τα 200-300 kg, καλύπτοντας τις καθημερινές ανάγκες αποθήκευσης μεγάλου αριθμού βιβλίων, αριθμών και εγγράφων.
Ναι, πολλαπλά σετ μπορούν να ενσωματωθούν οριζόντια/κατευθυντικά, ευέλικτα για να σχηματίσουν ένα σύστημα αποθήκευσης με πλήρη τοίχο για να προσαρμοστούν σε διαφορετικά μεγέθη τοίχων και ανάγκες αποθήκευσης.
Η ακρυλική έχει ισχυρή αντοχή στις ακτινοβολίες UV, είναι αδιάβροχη, υγρασία και ανθεκτική στα οξέα και τα αλκαλικά, οπότε δεν θα γίνει κίτρινη ή παραμορφωμένη.
Το ακρυλικό έχει υψηλή σκληρότητα επιφάνειας και είναι ανθεκτικό στις γρατζουνιές κατά την κανονική χρήση· έχει ισχυρή αντοχή σε κρούσεις και δεν είναι εύκολο να σπάσει.
Ναι, η απόσταση μεταξύ των ράφων ρυθμίζεται ελεύθερα, ευέλικτη ώστε να προσαρμόζεται σε αντικείμενα διαφορετικού ύψους (π.χ. βιβλία, φιγούρες, εκτυπώσεις τέχνης).
Για τις τυποποιημένες παραγγελίες εξατομίκευσης (1050 σετ), ο χρόνος παραγωγής είναι 20-30 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα και την πολυπλοκότητα της διαδικασίας.
Ναι, η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) είναι 10 σετ, κατάλληλη για μάρκες διακόσμησης σπιτιών, σχεδιαστές ή μπουτίκ ξενοδοχείων / γκαλερί τέχνης για τη δοκιμή των αποτελεσμάτων του προϊόντος.
![]()