| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
Περιγραφή
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικό πορτοκαλί με υψηλή διαύγεια + μεταλλικό πλαίσιο + λαμπτήρα LED + ενισχύσεις |
| Χρώμα | Πλαστική πορτοκαλί / διαυγή (προσαρμόσιμη) |
| Δομή | Υψηλό ντουλάπι πλήρους ύψους + ανοιχτά ράφια πολλών επιπέδων + κουβέρτα LED + συναρμολόγηση σύνδεσης |
| Τυπικό μέγεθος | Υπηρεσία υποστήριξης: L1000·3000 × W400·800 × H2000·3000 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλική επιφάνεια 812 mm + πλαίσιο 2030 mm (προσαρμόζεται) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + λεπτή γυάλισσα + θερμική κάμψη + ένωση + τρύπα (κλειδί/τρύπα στερέωσης LED) |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 50-150 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Ξύλινο πλαίσιο + σακούλα με φυσαλίδες + μαργαριταρένιο βαμβάκι + σκληρό χαρτοκιβώτιο (ανθεκτικό σε σπασμούς και πίεση) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Τοποθέτηση δαπέδου / προσαρμοσμένη τοιχοειδής ενίσχυση (προαιρετική) |
| Προσαρμογή μεγέθους | Υπηρεσία διανομής: |
| Προσαρμογή ράφους | Ρυθμιζόμενος αριθμός ράφους/διαστήματα/σχήμα/διαφάνεια |
| Προσαρμογή κλίσης | Προσαρμόσιμη κατεύθυνση κλίσης, εύρος χρωμάτων και αποτέλεσμα μετάβασης |
| Προσαρμογή λωρίδας LED | Προσαρμόσιμο μέγεθος τρύπας, ανοιχτό χρώμα/φωτεινότητα (Θερμά Λευκά/Θερμά Κίτρινα/Χρώμα) |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό ακρυλικό/μεταλλικό υλικό |
| Προσαρμογή χρώματος | Πλαστική, καθαρή, παγωμένη, έγχρωμη εκτύπωση |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετική βίδα/υλικό ενίσχυσης/χρώμα (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/μαύρο) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, διαθέσιμα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής |
![]()
Γενικές ερωτήσεις
Είναι κατάλληλο για σαλόνια, εργαστήρια, αίθουσες εκθέσεων, μπουτίκ ξενοδοχεία, καφετέριες, γκαλερί τέχνης κ.λπ., για χρήση ως ντουλάπι αποθήκευσης, ντουλάπι επίδειξης ή διαμέρισμα δωματίου,προσαρμογή σε μεγάλους χώρους και σύγχρονα πολυτελή/τεχνικά στυλ, μεταδίδοντας ζεστή και θεραπευτική αισθητική.
Ένα ενιαίο ακρυλικό πάνελ μπορεί να αντέξει 15-20 kg, και η συνολική αντοχή φορτίου του ντουλαπιού μπορεί να φτάσει τα 200-300 kg, καλύπτοντας τις καθημερινές ανάγκες αποθήκευσης μεγάλου αριθμού αντικειμένων.
Ναι, πολλαπλά σετ μπορούν να ενσωματωθούν οριζόντια/κατευθυντικά, ευέλικτα για να σχηματίσουν ένα σύστημα αποθήκευσης με πλήρη τοίχο για να προσαρμοστούν σε διαφορετικά μεγέθη τοίχων και ανάγκες αποθήκευσης.
Το ακρυλικό έχει ισχυρή αντοχή στα UV, είναι αδιάβροχο, υγρασία και ανθεκτικό στα οξέα-αλκαλικά, έτσι δεν θα γίνει κίτρινο ή παραμορφωθεί.
Το ακρυλικό έχει υψηλή σκληρότητα επιφάνειας και είναι ανθεκτικό στις γρατζουνιές κατά την κανονική χρήση.
Ναι, η απόσταση μεταξύ των ράφων είναι ελεύθερα ρυθμιζόμενη, ευέλικτη ώστε να προσαρμόζεται σε αντικείμενα διαφορετικού ύψους (π.χ. ρούχα, τσάντες, βιβλία).
Ναι, μπορείτε να σχεδιάσετε το μέγεθος της τρύπας και το χρώμα του φωτός (π.χ. ζεστό λευκό / ζεστό κίτρινο / χρώμα) για να δημιουργήσετε διαφορετικές ατμόσφαιρες και στυλ.
Για τις τυποποιημένες παραγγελίες εξατομίκευσης (1050 σετ), ο χρόνος παραγωγής είναι 20-30 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα και την πολυπλοκότητα της διαδικασίας.
Ναι, η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) είναι 10 σετ, κατάλληλη για μάρκες διακόσμησης σπιτιών, σχεδιαστές ή μπουτίκ ξενοδοχείων / γκαλερί τέχνης για τη δοκιμή των αποτελεσμάτων του προϊόντος.