| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (Αγγλικά) |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής διαφάνειας ακρυλικό εξωτερικό + χρωματιστό εσωτερικό + μεταλλικά εξαρτήματα |
| Χρώμα | Μπλε/Κίτρινο/Μαύρο χρώμα-κλειδί / Διαυγές (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Εκτεταμένο ορθογώνιο διαφανές εξωτερικό + εσωτερικό πλέγμα χρώματος + τρύπα εξαγωγής ιστών + πλευρική αποθήκευση |
| Τυπικό μέγεθος | Διάστημα 240 mm × πλάτος 120 mm × ύψος 100 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλικό εξωτερικό 5·8 mm (προσαρμόσιμο) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + Ζεματική κάμψη + Λεπτή γυάλωση + Συνδυασμός μεταλλικών εξαρτημάτων |
| Βάρος (ανά κομμάτι) | Περίπου 350 ̇ 500 g (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Σώμα με φυσαλίδες + βαμβάκι μαργαριταριών + σκληρό χαρτόκουτο (ανθεκτικό στις γρατσουνιές και τα σπασμένα) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Διαθέσιμη τοποθέτηση σε γραφείο / εξατομικευμένες τρύπες τοίχου |
| Προσαρμογή μεγέθους | Διάστημα/Δύση/Ύψος ρυθμιζόμενο σύμφωνα με το αίτημα, MOQ: 50 τεμάχια |
| Προσαρμογή χρώματος | Χρώμα-μπλοκ, διαυγή, έγχρωμη εκτύπωση, επιπτώσεις κλίσης |
| Προσαρμογή υφής | Προσαρμόσιμες υφές: Grid, Smooth, Frosted, κλπ. |
| Προσαρμογή διακόσμησης | Αντικατάστατο χρώμα/υλικό σφαίρας, προαιρετικά χρώματα μεταλλικών εξαρτημάτων |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, προσαρμοσμένη χρωματική συσκευασία |
![]()
![]()