| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (Αγγλικά) |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής Διαφάνειας Χρωματιστή Ακρυλική |
| Χρώμα | Στρώση πράσινη / καθαρή / μαύρη (προσαρμόσιμη) |
| Δομή | Κουτί σε σχήμα σπιτιού + τρύπα εκχύλισης ιστών από την κορυφογραμμή της οροφής |
| Τυπικό μέγεθος | Διάστημα 200 mm × πλάτος 100 mm × ύψος 120 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλικό 3-5 mm (προσαρμόσιμο) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + Ζεματική κάμψη + Λεπτή γυάλωση + Συγκρότηση σφαιρίσματος |
| Βάρος (ανά κομμάτι) | Περίπου 250-400 g (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Σώμα με φυσαλίδες + βαμβάκι μαργαριταριών + σκληρό χαρτόκουτο (ανθεκτικό στις γρατσουνιές και τα σπασμένα) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Τοποθέτηση επιφάνειας εργασίας |
| Προσαρμογή μεγέθους | Διάστημα/Δύση/Ύψος ρυθμιζόμενο σύμφωνα με το αίτημα, MOQ: 50 τεμάχια |
| Προσαρμογή χρώματος | Επίδραση κλίσης πράσινο, καθαρό, μαύρο, έγχρωμη εκτύπωση |
| Προσαρμογή κειμένου | Προσαρμόσιμο περιεχόμενο κειμένου / γραμματοσειρά / χρώμα / θέση |
| Προσαρμογή σχήματος | Ρυθμίσιμη γωνία οροφής/μόρφωση κουτιού |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, προσαρμοσμένη χρωματική συσκευασία |
![]()
Τα τυποποιημένα μεγέθη είναι διαθέσιμα για μεγαλύτερους ή ευρύτερους ιστούς.
Το ακρυλικό έχει υψηλή σκληρότητα επιφάνειας και είναι ανθεκτικό στις γρατζουνιές κατά την κανονική χρήση.
Το ακρυλικό είναι αδιάβροχο και ανθεκτικό στην υγρασία, οπότε δεν θα μολύνει ή να παραμορφωθεί, κατάλληλο για μακροχρόνια χρήση σε υγρά περιβάλλοντα όπως μπάνια και κουζίνες.
Η ακριβώς ανοιχτή τρύπα στην άκρη της στέγης έχει ομαλές άκρες, εξασφαλίζοντας ομαλή και απαλή έλξη ιστών.
Για τις τυποποιημένες παραγγελίες (50 500 τεμάχια), ο χρόνος παραγωγής είναι 7-12 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα και την πολυπλοκότητα της διαδικασίας.
Ναι, η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) είναι 50 τεμάχια, κατάλληλη για μάρκες διακόσμησης σπιτιών, σχεδιαστές ή μπουτίκ ξενοδοχεία για να δοκιμάσουν τα αποτελέσματα των προϊόντων.
![]()