| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (Αγγλικά) |
|---|---|
| Υλικό | Ημιδιαφανές παγωμένο ακρυλικό κουτί + μαύρη ακρυλική βάση |
| Χρώμα | Παγωμένο λευκό / διαυγές / μαύρο (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Κλειστό ορθογώνιο κουτί + άνω τρύπα εκχύλισης ιστών + μαύρη αντρική βάση |
| Τυπικό μέγεθος | Διάστημα 240 mm × πλάτος 120 mm × ύψος 100 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλικό κουτί 3 ∆5 mm + βάση 5 ∆8 mm (προσαρμόσιμο) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + Ζεματική κάμψη + Λεπτή γυάλωση + Συγκρότηση σφαιρίσματος |
| Βάρος (ανά κομμάτι) | Περίπου 300-450 g (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Σώμα με φυσαλίδες + βαμβάκι μαργαριταριών + σκληρό χαρτόκουτο (ανθεκτικό στις γρατσουνιές και τα σπασμένα) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Τοποθέτηση επιφάνειας εργασίας |
| Προσαρμογή μεγέθους | Διάστημα/Δύση/Ύψος ρυθμιζόμενο σύμφωνα με το αίτημα, MOQ: 50 τεμάχια |
| Προσαρμογή χρώματος | Κρύο λευκό, διαυγές, μαύρο, έγχρωμη εκτύπωση, αποτέλεσμα κλίσης |
| Προσαρμογή κειμένου | Προσαρμόσιμο περιεχόμενο κειμένου / γραμματοσειρά / χρώμα / θέση |
| Προσαρμογή βάσης | Ρυθμίσιμο χρώμα/τύπος/σχήμα βάσης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, προσαρμοσμένη χρωματική συσκευασία |
![]()
![]()