| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (Αγγλικά) |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής διαφάνειας ακρυλική μπάρα + βάση από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Χρώμα | Διαυγές / παγωμένο / χρωματιστό (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Μακρά ακρυλική μπάρα + στρογγυλή βάση από ανοξείδωτο χάλυβα + στερέωση βίδες |
| Τυπικό μέγεθος | Διάμετρος ράβδου: 400 × 800 mm × διάμετρος ράβδου: 20 × 30 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλική ράβδος 5·10 mm + βάση από ανοξείδωτο χάλυβα 3·5 mm (προσαρμόσιμη) |
| Επαγγελματική τεχνική | Σχηματισμός με εκτόξευση + λεπτή γυάλωση + τρυπήματα + συναρμολόγηση μετάλλων |
| Βάρος (ανά κομμάτι) | Περίπου 0,5-1,5 kg (εξαρτάται από το μήκος) |
| Συσκευή | Σώμα με φυσαλίδες + βαμβάκι μαργαριταριών + σκληρό χαρτόκουτο (ανθεκτικό στις γρατσουνιές και τα σπασμένα) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση τρυπών στο τοίχωμα |
| Προσαρμογή μεγέθους | Διάμετρος/μέγεθος βάσης ρυθμιζόμενο κατά αίτηση, MOQ: 50 σετ |
| Προσαρμογή στη γραμμή | Ρυθμιζόμενο μήκος/διαφάνεια/μόρφωση ράβδου |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικού/ατσάλινου χάλυβα |
| Προσαρμογή βάσης | Ρυθμίσιμο χρώμα/τύπος/σχήμα βάσης (Στρογγυλό/Διαμετρικό) |
| Προσαρμογή χρώματος | Διαυγή, παγωμένη, έγχρωμη εκτύπωση, επιδερμίδα |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετική βίδα/υλικό βάσης/χρώμα (Ατσάλι/Μαύρο/Χρυσό) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, προσαρμοσμένη εξαγωγική χρωματική θήκη/ξύλινο πλαίσιο διαθέσιμο |
![]()