| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (Αγγλικά) |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής διαφάνειας ακρυλικό επάνω ράφι + μαύρο μεταλλικό κουτί υφασμάτων + μεταλλικά στερεώματα |
| Χρώμα | Διαυγές ακρυλικό + μαύρο μεταλλικό κουτί (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Δυοεπίπεδη ολοκληρωμένη δομή + τοποθετημένη στον τοίχο βίδα + τρύπα εκχύλισης ιστών |
| Τυπικό μέγεθος | Διάστημα 400·800 mm × βάθος 120·150 mm × ύψος 150·200 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλικό ράφι 5 ∆8 mm + μεταλλικό κουτί 3 ∆5 mm (προσαρμόσιμο) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο λέιζερ + λεπτή γυάλωση + συναρμολόγηση μετάλλου |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 2 ̇4 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Σώμα με φυσαλίδες + βαμβάκι μαργαριταριών + σκληρό χαρτόνι (ανθεκτικό στις γρατσουνιές και την πίεση) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση τρυπών στο τοίχωμα |
| Προσαρμογή μεγέθους | Μέγεθος/βαρύτητα/ύψος ρυθμιζόμενο σύμφωνα με το αίτημα, MOQ: 50 σετ |
| Προσαρμογή ράφους | Ρυθμιζόμενο μήκος/διαφάνεια/μόρφωση του άνω ράφους |
| Προσαρμογή κουτιού ιστών | Ρυθμιζόμενο σχήμα κουτιού/θέση τρύπας/χρώμα |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικού/μεταλλικού |
| Προσαρμογή χρώματος | Διαυγή, μαύρη, έγχρωμη εκτύπωση, επιπτώσεις κλίσης |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετική βίδα/υλικό στερέωσης/χρώμα (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/μαύρο) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας, προσαρμοσμένη εξαγωγική χρωματική θήκη/ξύλινο πλαίσιο διαθέσιμο |
Είναι κατάλληλο για τοίχους μπάνιου, πλευρές τουαλέτας, πλευρές νεροχύτη, εσωτερικά ντους κλπ., αξιοποιώντας πλήρως το κατακόρυφο χώρο για την αποθήκευση υλικών τουαλέτας, υφασμάτων κλπ.
Ένα ενιαίο άνω ράφι ακρυλικού μπορεί να αντέξει 10-15 kg και η συνολική αντοχή μπορεί να φτάσει τα 25-35 kg, καλύπτοντας τις καθημερινές ανάγκες τοποθέτησης πολλαπλών ειδών υγείας.
Η ομαλή άκρη της τρύπας εκχύλισης εξασφαλίζει την ελεύθερη σύσφιξη.
Τόσο το ακρυλικό πάνω ράφι όσο και το μεταλλικό κουτί είναι αδιάβροχα, υγρασία και ανθεκτικά στα οξέα και τα αλκαλικά, έτσι ώστε να μην σκουριάζουν ή να παραμορφώνονται, κατάλληλα για μακροχρόνια χρήση σε μπάνια/τουαλέτες.
Το προϊόν συνοδεύεται από λεπτομερές εγχειρίδιο εγκατάστασης και υποστηρικτικό υλικό.
Για τις τυποποιημένες παραγγελίες εξατομίκευσης (50 ̇ 200 σετ), ο χρόνος παραγωγής είναι 7 ̇ 15 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα και την πολυπλοκότητα της διαδικασίας.
Ναι, η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) είναι 50 σετ, κατάλληλη για τις μάρκες διακόσμησης σπιτιών, τους σχεδιαστές ή τα μπουτίκ ξενοδοχεία / σαλόνια ομορφιάς για τη δοκιμή των αποτελεσμάτων του προϊόντος.
![]()