| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (Αγγλικά) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικά ράφια + ανοξείδωτο χάλυβα/μαύρο μεταλλικό κάγκελο + μεταλλική βάση |
| Χρώμα | Διαυγές / Παγωμένο λευκό / Μαύρο (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Ακρυλικό ράφι + μεταλλική προστατευτική παράθυρα + τοποθετημένη στο τοίχωμα βίδα |
| Τυπικό μέγεθος | Διάστημα 400×600 mm × βάθος 120×150 mm × ύψος 80×150 mm (προσαρμόζεται) |
| Δάχος | Ακρυλικό ράφι 3 ̊5 mm + Μεταλλικό κάγκελο 8 mm (προσαρμόσιμο) |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο λέιζερ + λεπτή γυάλωση + συναρμολόγηση μετάλλου |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 3 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Σώμα με φυσαλίδες + βαμβάκι μαργαριταριών + σκληρό χαρτόνι (ανθεκτικό στις γρατσουνιές και την πίεση) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Χωρίς κόλλημα / τρυπήματα τοίχων (προαιρετικά) |
| Προσαρμογή μεγέθους | Μέγεθος/βαρύτητα/ύψος ρυθμιζόμενο σύμφωνα με το αίτημα, MOQ: 50 σετ |
| Προσαρμογή ράφους | Ρυθμίσιμος αριθμός/σχήμα/διαφάνεια ράφους |
| Προσαρμογή φράχτη | Εναλλακτικό υλικό/χρώμα/υψόμετρο |
| Προσαρμογή χρώματος | Διαυγή, παγωμένη λευκή, μαύρη, έγχρωμη εκτύπωση |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετική βίδα/υλικό βάσης/χρώμα (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/μαύρο) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένο / ημιδιαφανές / αντανακλαστικό αποτέλεσμα |
| Προσαρμογή λογότυπου / εκτύπωσης | Εκτύπωση με οθόνη/εκτύπωση με υπεριώδη ακτινοβολία/εκτύπωση με λέιζερ, μονοχρωματική/πολυχρωματική |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Εκτύπωση λογότυπου εμπορικής επωνυμίας |
![]()
Είναι κατάλληλο για μπάνια, νιπτήρες, ντους, νεροχύτες κ.λπ., για την ταξινόμηση και αποθήκευση υλικών υγείας, προϊόντων περιποίησης του δέρματος, καλλυντικών κ.λπ., αξιοποιώντας πλήρως τον κάθετο χώρο του τοίχου.
Ένα ενιαίο ακρυλικό ράφι μπορεί να αντέξει 5-10 kg, και με το μεταλλικό φράχτη, η συνολική αντοχή φορτίου μπορεί να φτάσει τα 15-25 kg, καλύπτοντας τις καθημερινές ανάγκες αποθήκευσης.
Χρησιμοποιείται ισχυρή κόλλα, η οποία μπορεί να κολλήσει σταθερά σε ομαλούς τοίχους / πλακάκια, δεν είναι εύκολο να πέσει κατά τη διάρκεια της κανονικής χρήσης. Για μεγαλύτερη σταθερότητα, είναι διαθέσιμη εγκατάσταση γεωτρήσεων.
Τόσο τα ακρυλικά ράφια όσο και τα μεταλλικά φράγματα είναι αδιάβροχα, υγρασία και ανθεκτικά στα οξέα και τα αλκαλικά, έτσι ώστε να μην σκουριάζουν ή να παραμορφώνονται, κατάλληλα για μακροχρόνια χρήση σε υγρές τουαλέτες/τουαλέτες.
Ναι, πολλαπλά σετ μπορούν να ενσωματωθούν οριζόντια/κατευθυντικά, ευέλικτα για να σχηματίσουν ένα σύστημα αποθήκευσης με πλήρη τοίχο για να προσαρμοστούν σε διαφορετικά μεγέθη τοίχων και ανάγκες αποθήκευσης.
Για τις τυποποιημένες παραγγελίες εξατομίκευσης (50 ̇ 200 σετ), ο χρόνος παραγωγής είναι 7 ̇ 15 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα και την πολυπλοκότητα της διαδικασίας.
Ναι, η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) είναι 50 σετ, κατάλληλη για τις μάρκες διακόσμησης σπιτιών, τους σχεδιαστές ή τα μπουτίκ ξενοδοχεία / σαλόνια ομορφιάς για τη δοκιμή των αποτελεσμάτων του προϊόντος.
![]()