| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής διαύγειας διασκορπισμένο ακρυλικό + μεταλλική βάση / στήριξη + LED ταινίες με φωτισμό στην άκρη + παροχή ηλεκτρικής ενέργειας χαμηλής τάσης |
| Χρώμα | Διαυγές / Παγωμένο λευκό / Ζεστό λευκό (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Στρογγυλό/οβάλ + φωτισμός με φωτισμό στην άκρη + σφραγισμένο αδιάβροχο |
| Τυπικό μέγεθος | Διάμετρος 150×400 mm × πάχος 10×30 mm (προσαρμόσιμος) |
| Δάχος | Ακρυλικό πίνακα 3·5 mm + βάση/φραγίδα 5·10 mm |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + γυάλισμα + θερμική κάμψη + χαρακτική με λέιζερ / UV εκτύπωση + συναρμολόγηση φωτός |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 0,5 ̇3 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Μπουλντόσακ + Μαργαριταρένιο Βαμβάκι + Σκληρό Καρτόνι |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Στον τοίχο / επιτραπέζιου γραφείου ανεξάρτητη + χωρίς εργαλεία καλωδίωση |
| Προσαρμογή μεγέθους | Προσαρμόσιμη διάμετρος / πάχος, MOQ: 20 σετ |
| Προσαρμογή LED | Προσαρμόσιμο χρώμα φωτός / φωτεινότητα (θερμότητα / δροσερότητα / RGB) |
| Προσαρμογή περιεχομένου | Προσαρμόσιμο αριθμό δωματίου/εικόνα/έγγραφο/τύπο (διγλωσσικό/πολυγλωσσικό) |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικής/μεταλλικής θραύσης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / Παγωμένο / Διασκορπισμένο / Εφέ χαραγμένου |
| Προσαρμογή αδιάβροχο | Προσαρμόσιμη βαθμολογία ανθεκτικότητας στο νερό (IP54 προαιρετική) |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Προσαρμοσμένο λογότυπο μάρκας / συσκευασία εξαγωγής |
![]()
Απάντηση: Είναι ιδανικό για αριθμούς δωματίων ξενοδοχείων, πινακίδες τουαλέτας, δείκτες υποδοχής / ταμείου και πινακίδες λειτουργικών περιοχών εμπορικών κέντρων, ειδικά για ξενοδοχεία, εμπορικά κέντρα και γραφεία που χρειάζονται συμπαγή πλοήγηση.
Απάντηση: Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας ακρυλικό με σφραγισμένη δομή, είναι αδιάβροχο και ανθεκτικό στη υγρασία, κατάλληλο για υγρές τουαλέτες.
Απάντηση: Ναι. Μπορούμε να προσαρμόσουμε διγλωσσικό/πολυγλωσσικό κείμενο, εικονίδια τουαλέτας, αριθμούς δωματίων και μοτίβα για να προσαρμοστούν σε ξενοδοχεία και εμπορικά περιβάλλοντα με πολλές γλώσσες.
Απάντηση: Διαθέτει γρήγορη καλωδίωση χωρίς εργαλεία με λεπτομερείς οδηγίες και περιεχόμενα αξεσουάρ.
Απάντηση: Ναι. Υποστηρίζει την εξατομίκευση χύδην και την εκτύπωση λογότυπου μάρκας, συμμορφούμενη με τα περιβαλλοντικά και ενεργειακά πρότυπα της ΕΕ/ΗΠΑ,και μπορούν να καταχωριστούν ως αξεσουάρ ξενοδοχείων ή εμπορικές μίνι πινακίδες για ξένες πλατφόρμες.
![]()