| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Τμήμα παραμέτρου (Αγγλικά) | Αξία παραμέτρου (προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής διαφάνειας/χρωματιστή ακρυλική + μαύρο μεταλλικό πλαίσιο + LED ταινίες με φωτισμό στην άκρη + αδιάβροχη τροφοδοσία |
| Χρώμα | Πορτοκαλί / Κίτρινο / Μπλε / Διαυγές / Χρώμα μάρκας (προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Σημικό πολυμερές + φωτισμός με φωτισμό στην άκρη + σφραγισμένο αδιάβροχο |
| Τυπικό μέγεθος | L800 ̇1500 × W200 ̇400 × T100 ̇200 mm (προσαρμόσιμο) |
| Δάχος | Ακρυλικό πίνακα 5·8 mm + μεταλλικό πλαίσιο 10·15 mm |
| Επαγγελματική τεχνική | Κόψιμο με λέιζερ + γυάλισμα + θερμική κάμψη + UV εκτύπωση / χαρακτική + συναρμολόγηση φωτεινών κουτιών |
| Βάρος (ανά σύνολο) | Περίπου 825 kg (εξαρτάται από το μέγεθος) |
| Συσκευή | Ξύλινο πλαίσιο + σακούλα με φυσαλίδες + μαργαριταρένιο βαμβάκι + σκληρό χαρτόκουτο (αδιάβροχο) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Στον τοίχο + χωρίς εργαλεία καλωδίωση |
| Προσαρμογή μεγέθους | Ρυθμίσιμο μέγεθος / πλάτος / μέγεθος, MOQ: 10 σετ |
| Προσαρμογή LED | Προσαρμόσιμο χρώμα φωτός / φωτεινότητα (θερμότητα / δροσερότητα / RGB) |
| Προσαρμογή περιεχομένου | Προσαρμόσιμη ονομασία/ετικέτα/εικόνα καταστήματος (Αγγλικά/πολυγλωσσικά) |
| Προσαρμογή υλικού | Προαιρετικό υλικό ακρυλικού/μεταλλικού πλαισίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υψηλή διαφάνεια / παγωμένη / έγχρωμη / κλίση |
| Προσαρμογή αδιάβροχο | Προσαρμόσιμη βαθμολογία ανθεκτικότητας στο νερό (IP65 προαιρετική) |
| Προσαρμογή συσκευασίας | Προσαρμοσμένο λογότυπο μάρκας / εξαγωγικό ξύλινο κιβώτιο |
![]()
Απάντηση: Είναι ιδανικό για εστιατόρια, ζυθοποιίες, καφετέριες, μπουτίκ και πολιτιστικά καταστήματα που εστιάζουν στην χωρική αισθητική και την ατμόσφαιρα, ειδικά σε σύγκριση με τα σύγχρονα / βιομηχανικά / vintage εμπορικά σήματα.
Απάντηση: Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας ακρυλικό με σφραγισμένο μεταλλικό πλαίσιο, είναι αδιάβροχο, ανθεκτικό στη υγρασία και στα οξέα και τα αλκαλικά, αντέχει στο κίτρινο και την παραμόρφωση.000 ώρες, ενεργειακά αποδοτικές και ανθεκτικές για εμπορική χρήση σε εξωτερικούς χώρους.
Απάντηση: Ναι. Μπορούμε να προσαρμόσουμε τα αγγλικά, ιαπωνικά, κορεατικά και άλλα πολυγλωσσικά ονόματα καταστημάτων,ετικέτες λειτουργίας και εικονίδια μινιμαλισμού για να προσαρμοστούν σε διεθνή πολυγλωσσικά εστιατόρια και εμπορικά περιβάλλοντα.
Απάντηση: Διαθέτει γρήγορη καλωδίωση χωρίς εργαλεία με λεπτομερείς οδηγίες και περιεχόμενα αξεσουάρ.
Απάντηση: Ναι. Υποστηρίζει την εξατομίκευση χύδην και την εκτύπωση λογότυπου μάρκας, συμμορφώνεται με τα περιβαλλοντικά και ενεργειακά πρότυπα της ΕΕ / ΗΠΑ και μπορεί να καταχωρηθεί ως σήμα περιβάλλοντος εστιατορίου για τις υπερπόντιες πλατφόρμες.
![]()