| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
| Στοιχείο Παραμέτρου | Τιμή Παραμέτρου (Προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλική Όψη Υψηλής Διαφάνειας + Μεταλλικό Περίβλημα + Λωρίδες LED + Αδιάβροχο Τροφοδοτικό |
| Χρώμα | Διαφανές / Παγωμένο Λευκό / Ασημί / Χρυσό (Προσαρμόσιμο) |
| Δομή | Τρισδιάστατα Γράμματα + Εσωτερικός Φωτισμός + Σφραγισμένο Αδιάβροχο |
| Τυπικό Μέγεθος | Ανά Γράμμα: Υ200-1000 * Π100-800 * Β30-80 mm (Ρυθμιζόμενο) |
| Πάχος | Ακρυλική Όψη 3-5 mm + Περίβλημα/Πλαίσιο Γράμματος 5-10 mm |
| Χειροτεχνία | Χάραξη CNC + Γυάλισμα + Θερμοκάμψη + Εκτύπωση/Χάραξη UV + Συναρμολόγηση Φωτισμού |
| Βάρος (Ανά Σετ) | Περίπου. 5-30 kg (Ανάλογα με το Μέγεθος) |
| Συσκευασία | Ξύλινο Πλαίσιο + Σακούλα Φυσαλίδας + Βαμβάκι Μαργαριταριού + Σκληρό Καρτόνι (Αντικραδασμικό) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Επιτοίχια/Ενσωματωμένη + Καλωδίωση Χωρίς Εργαλεία |
| Προσαρμογή Μεγέθους | Ρυθμιζόμενο Μ/Π/Υ, MOQ: 10 Σετ |
| Προσαρμογή LED | Προσαρμόσιμο Χρώμα/Φωτεινότητα/Λειτουργία Φωτός (Θερμό/Ψυχρό/RGB) |
| Προσαρμογή Χειροτεχνίας | Προαιρετικά Μίνι Γράμματα / Γράμματα με Οπίσθιο Φωτισμό / Γράμματα με Μπροστινό Φωτισμό |
| Προσαρμογή Εκτύπωσης | Προσαρμόσιμο Όνομα Καταστήματος/Λογότυπο/Σχέδιο/Κείμενο (Δίγλωσσο/Πολύγλωσσο) |
| Προσαρμογή Υλικού | Προαιρετικό Υλικό Ακρυλικού/Μεταλλικού Περιβλήματος |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Υψηλή Διαφάνεια / Παγωμένο / Καθρέφτης / Κλίση |
| Προσαρμογή Αδιαβροχοποίησης | Προσαρμόσιμος Βαθμός Αδιαβροχοποίησης (IP65 Προαιρετικό) |
| Προσαρμογή Συσκευασίας | Προσαρμοσμένο Λογότυπο Επωνυμίας / Ξύλινο Κιβώτιο Εξαγωγής |