| Τροποποιημένο: | 5ετό |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 σετ/έτος |
![]()
| Στοιχείο Παραμέτρου (Αγγλικά) | Τιμή Παραμέτρου (Προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Υλικό | Ακρυλικό Διάχυσης Υψηλής Ευκρίνειας + Μεταλλικό Πλαίσιο + Λωρίδες LED + Αδιάβροχο Τροφοδοτικό |
| Χρώμα | Διαφανές / Ματ Λευκό / Θερμό Λευκό (Προσαρμόσιμο) |
| Δομή | 2/3 Όψεων 3D + Εσωτερικός Φωτισμός + Σφραγισμένο Αδιάβροχο |
| Τυπικό Μέγεθος | Μ400–1200 × Π300–800 × Υ150–400 mm (Ρυθμιζόμενο) |
| Πάχος | Ακρυλικό Πάνελ 5–8 mm + Πλαίσιο/Πλευρικό Πάνελ 5–8 mm |
| Κατασκευή | Κοπή Λέιζερ + Λείανση + Θερμοκάμψη + Εκτύπωση UV/Χάραξη + Συναρμολόγηση Φωτιστικού Κουτιού |
| Βάρος (Ανά Σετ) | Περίπου 5–20 kg (Ανάλογα με το Μέγεθος) |
| Συσκευασία | Ξύλινο Πλαίσιο + Σακούλα Φυσαλίδας + Βαμβάκι Μαργαριταριού + Σκληρό Καρτόνι (Αντικραδασμικό) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Στήριξη σε Τοίχο/Ανάρτηση + Καλωδίωση Χωρίς Εργαλεία |
| Προσαρμογή Μεγέθους | Ρυθμιζόμενο Μ/Π/Υ, Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 10 Σετ |
| Προσαρμογή LED | Προσαρμόσιμο Χρώμα/Φωτεινότητα/Λειτουργία Φωτός (Θερμό/Ψυχρό/RGB) |
| Προσαρμογή Εκτύπωσης | Προσαρμόσιμο Όνομα Καταστήματος/Λογότυπο/Σύνθημα/Μενού (Δίγλωσσο/Πολύγλωσσο) |
| Προσαρμογή Υλικού | Προαιρετικό Υλικό Ακρυλικού/Μεταλλικού Πλαισίου |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Υψηλή Διαφάνεια / Ματ / Διάχυτο / Ντεγκραντέ |
| Προσαρμογή Αδιαβροχοποίησης | Προσαρμόσιμος Βαθμός Αδιαβροχοποίησης (IP65 Προαιρετικό) |
| Προσαρμογή Συσκευασίας | Προσαρμοσμένο Λογότυπο Επωνυμίας / Ξύλινο Κιβώτιο Εξαγωγής |
![]()
Απάντηση: Είναι ιδανική για καφέ, εστιατόρια, πιτσαρίες, μπαρ, μπουτίκ και καταστήματα με bubble tea, ταιριάζοντας ιδιαίτερα με μινιμαλιστικές/πολυτελείς/μοντέρνες επωνυμίες, με φωτισμό πολλαπλών όψεων που ξεχωρίζει έντονα τη νύχτα.
Απάντηση: Κατασκευασμένη από ακρυλικό υψηλής ποιότητας με σφραγισμένη αδιάβροχη δομή, είναι αδιάβροχη, ανθεκτική στην υγρασία και ανθεκτική σε οξέα-αλκάλια, αντέχοντας στο κιτρίνισμα και την παραμόρφωση. Η πηγή φωτός LED διαρκεί 50.000 ώρες, είναι ενεργειακά αποδοτική και ανθεκτική για εξωτερική εμπορική χρήση στο εξωτερικό.
Απάντηση: Ναι. Μπορούμε να προσαρμόσουμε δίγλωσσα/πολύγλωσσα ονόματα καταστημάτων, συνθήματα, λογότυπα επωνυμίας και στοιχεία μενού για να προσαρμοστούμε σε πολύγλωσσα περιβάλλοντα του εξωτερικού και σε διεθνείς ανάγκες επωνυμιών.
Απάντηση: Διαθέτει γρήγορη καλωδίωση χωρίς εργαλεία με λεπτομερείς οδηγίες και περιλαμβανόμενα αξεσουάρ. Η εγκατάσταση σε τοίχο/ανάρτηση είναι απλή, βολική για εγκατάσταση καταστημάτων στο εξωτερικό και για logistics.
Απάντηση: Ναι. Υποστηρίζει μαζική προσαρμογή και εκτύπωση λογοτύπου επωνυμίας, συμμορφώνεται με τα ευρωπαϊκά/αμερικανικά περιβαλλοντικά και ηλεκτρικά πρότυπα, και μπορεί να καταχωρηθεί ως σήμανση καταστήματος για πλατφόρμες του εξωτερικού.
![]()